Оболонь — Дніпро-1 − 0:1. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-03 14:55 3 березня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Оболонь (Київ) і ... Оболонь — Дніпро-1 − 0:1. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

3 березня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Оболонь (Київ) і Дніпро-1 (Дніпро).

Оболонь - Днепр-1 - 0:1. Чемпионат Украины, 19-й тур. Обзор матча, статистикаОболонь - Днепр-1 - 0:1. Чемпионат Украины, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 19-й тур

Оболонь (Київ) — Дніпро-1 (Дніпро) — 0:1 (0:1)
Голи: O. Філіппов (37)

Предупредження: S. Горбунов (60), Рубчинський (85)

Огляд матчу Оболонь — Дніпро-1:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на «Оболонь-Арені» вболівальники стали свідками напруженої боротьби між «Оболонню-Бровар» і «Дніпром-1». У перерві рахунок був 0:1 на користь «Дніпра-1», завдяки голу О. Філіппова на 37-й хвилині. У другому таймі обидві команди щосили намагалися або збільшити перевагу, або зрівняти рахунок. Однак, незважаючи на всі зусилля, жодній зі сторін не вдалося забити більше жодного гола. Рахунок в основний час залишився 0:1 на користь «Дніпра-1». Матч не обійшовся без драматизму, різних замін і жовтих карток.

На 56-й хвилині «Дніпро-1» зробив заміну: Д. Ківінда замінив О. Філіппова, який забив гол. «Оболонь-Бровар» відповіла своєю заміною на 68-й хвилині, випустивши В. Дубко замість С. Суханова. Час минав, обидві команди продовжували робити заміни в пошуках перелому. «Оболонь-Бровар» зробила ще дві заміни на 74-й і 81-й хвилинах, а «Дніпро-1» зробив останню заміну на 90-й хвилині — замість Д. Ківинди вийшов Ю. Пасіч. У підсумку саме «Дніпро-1» вийшов переможцем, здобувши важку перемогу над «Оболонню-Бровар» із рахунком 0:1. Гравці продемонстрували свою майстерність і рішучість протягом усього матчу, залишивши вболівальників у напрузі до фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кривбас — Оболонь, Дніпро-1 — Рух.