Бернлі — Борнмут — 0:2. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-03 17:02 3 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Бернлі (Англія) і ... Бернлі — Борнмут — 0:2. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

3 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Бернлі (Англія) і Борнмут (Англія).

Бернли - Борнмут - 0:2. Чемпионат Англии, 27-й тур. Обзор матча, статистикаБернли - Борнмут - 0:2. Чемпионат Англии, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 27-й тур

Бернлі (Англія) — Борнмут (Англія) — 0:2 (0:1)
Голи: Дж. Клюйверт (13), A. Semenyo (88)

Попередження: D. O’Shea (1), A. Semenyo (42), Дж. Клюйверт (44), Маркус Таверньє (68), Вітіньо (68), Сміт (84)

Огляд матчу Бернлі — Борнмут:

У матчі Прем’єр-ліги на «Турф Мур» «Бернлі» зустрівся з «Борнмутом» у довгоочікуваному поєдинку. Перший тайм розпочався напружено, обидві команди демонстрували рішучість на полі. Однак першими забили гравці «Борнмута»: Дж. Клюйверт забив гол на 13-й хвилині. «Бернлі» спробував відігратися і мав кілька нагод для взяття воріт, але не зміг ними скористатися. Перший тайм закінчився з рахунком 0:1 на користь «Борнмута».

У другому таймі обидві команди продовжили боротьбу на полі, причому жовті картки отримали гравці обох сторін. На 88-й хвилині «Борнмут» збільшив свою перевагу за рахунок голу А. Семеньо, зробивши рахунок 0−2. У спробі переломити хід матчу «Бернлі» зробив кілька замін, але захист «Борнмута» тримався до фінального свистка. Матч закінчився з рахунком 0:2 на користь «Борнмута». Загалом це була напружена гра між двома командами, але «Борнмут» вийшов уперед, показавши хорошу гру. Вболівальники на стадіоні «Турф Мур» стали свідками захопливого матчу, який продемонстрував талант і майстерність обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вест Гем — Бернлі, Борнмут — Шеффілд Юнайтед.