Нант — Мец — 0:2. Чемпіонат Франції, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-03 17:54 3 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і ... Нант — Мец — 0:2. Чемпіонат Франції, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

3 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і Мец (Франція).

Нант - Мец - 0:2. Чемпионат Франции, 24-й тур. Обзор матча, статистикаНант - Мец - 0:2. Чемпионат Франции, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 24-й тур

Нант (Франція) — Мец (Франція) — 0:2 (0:0)
Голи: Г. Мікаутадзе (58), M. Удол (60)

Попередження: F. Cande (2), M. Colin (28), D. Augusto (63), Жан-Шарль Кастеллетто (64), Н. Козза (69)

Огляд матчу Нант — Мец:

У захопливому матчі між «Нантом» і «Метцем» у Лізі 1 вболівальники стали свідками напруженої боротьби на стадіоні «Божуар — Луї Фонтено». У перерві рахунок був рівним — 0:0, і обидві команди щосили намагалися вийти з глухого кута. Перша помітна подія в матчі сталася на 2-й хвилині, коли гравець «Метца» Ф. Канде отримав жовту картку. Це задало тон фізичному протистоянню сторін, а на 28-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Метца» М. Колін. Переломний момент у матчі настав на 58-й хвилині, коли «Метцу» було призначено пенальті, який впевнено реалізував Г. Мікаутадзе, вивівши свою команду вперед. «Нант» спробував відповісти подвійними замінами на 59-й хвилині: Мостафа Мохамед і П. Чірівелла замінили Т. Кадевера і Б. Траоре відповідно. Однак на 60-й хвилині «Метц» збільшив свою перевагу, коли М. Удоль влучив у сітку воріт.

Розчарування «Нанта» вилилося в те, що Д. Аугусто та Ж. Кастеллетто швидко отримали жовті картки. На 65-й хвилині «Нант» зробив ще одну заміну: М. Коко вийшов замість С. Мутуссамі. Господарі поля продовжували домагатися свого, але оборона «Метца» трималася стійко. На 69-й хвилині гравець «Нанта» Н. Коцца отримав жовту картку, що додало дисциплінарних проблем господарям. Коли матч вступив у завершальну стадію, «Нант» зробив четверту заміну, замінивши Д. Аугусто на М. Абліна на 80-й хвилині. Метц також зробив дві пізні заміни: А. Атта і К. Ван Ден Керкхоф вийшли замість С. Сане і Ж. Ндукіді на 83-й і 90-й хвилинах відповідно. У підсумку «Метц» здобув перемогу над «Нантом» із рахунком 2:0. Матч продемонстрував конкурентну боротьбу в Лізі 1 і підкреслив атакувальну майстерність «Метца». У майбутніх матчах «Нант» намагатиметься відігратися за поразку, а «Метц» — закріпити перемогу і продовжити успішну кампанію в лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Марсель — Нант, Мец — Клермон.