Фрозіноне — Лечче — 1:1. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-03 18:01 3 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фрозіноне (Італія) і ... Фрозіноне — Лечче — 1:1. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

3 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фрозіноне (Італія) і Лечче (Італія).

Фрозиноне - Лечче - 1:1. Чемпионат Италии, 27-й тур. Обзор матча, статистикаФрозиноне - Лечче - 1:1. Чемпионат Италии, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 27-й тур

Фрозіноне (Італія) — Лечче (Італія) — 1:1 (1:0)
Голи: В. Чеддіра (45+2) — N. Krstovic (61)

Предупредження: Рейнір (44), P. Almqvist (56)

Огляд матчу Фрозіноне — Лечче:

У напруженому матчі Серії А між «Фрозіноне» і «Лечче» на стадіоні «Беніто Стірпе» обидві команди зіграли внічию 1:1. Рахунок у перерві був 1:0 на користь «Фрозіноне», але «Лечче» вдалося зрівняти рахунок у другому таймі і заробити цінне очко на виїзді. Матч почався напружено: на 4-й хвилині жовту картку отримав гравець «Фрозіноне» Е. Ді Франческо. Незабаром після цього «Фрозіноне» зробив першу заміну: замість Рейньє вийшов А. Харруї. Перший тайм тривав, обидві команди створювали моменти, але перед самою перервою «Фрозіноне» вирвав перемогу. На 45-й хвилині В. Чеддіра забив гол і вивів свою команду вперед. На другий тайм «Лечче» вийшов із рішучістю повернутися в гру.

На 61-й хвилині було призначено пенальті, який реалізував Н. Крстович, зрівнявши рахунок 1:1. Обидві команди прагнули перемоги, але на 73-й хвилині гол Фрозіноне було скасовано через офсайд. Коли матч вступив у фінальну стадію, обидві команди зробили низку замін, щоб спробувати вплинути на результат. Лечче випустив на поле М. Кабу, Л. Банду і Х. Рафіа, а Фрозіноне — Е. Барренечеа, Ф. Геллі і Д. Секка. У підсумку жодна з команд не змогла забити переможний гол, і матч закінчився внічию 1:1. Загалом це була напружена боротьба між «Фрозіноне» та «Лечче», обидві команди продемонстрували на полі рішучість та майстерність. Нічия дозволила обом командам продовжити боротьбу за важливі очки в турнірній таблиці Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сассуоло — Фрозіноне, Лечче — Верона.