Юнацька збірна України розпочала еліт-раунд відбору на Євро-2024 U-17 з перемоги над Грецією

2024-03-06 19:53 Сьогодні матчем із Грецією юнацька збірна України (футболісти не старші 2007 року народження) розпочала боротьбу в ... Юнацька збірна України розпочала еліт-раунд відбору на Євро-2024 U-17 з перемоги над Грецією

Сьогодні матчем із Грецією юнацька збірна України (футболісти не старші 2007 року народження) розпочала боротьбу в еліт-раунді відбору Євро-2024 серед гравців до 17-ти років.

Євро-2024 U-17. Еліт-раунд відбору. Група 4

Греція U−17 Україна U−17 0:2 (0:0)
Голи:
Редушко (75), Богданов (80, з пенальті).

Греція: Белеріс, Косідіс, Мокріс, Батаулас, Вірсокінос (Фрагкос, 63), Нтані (Зурідакіс, 63), Елефтеріадіс, Міфу (Сарріс, 85), Міхайлідіс (Цамаліс, 73), Караргіріс (Бердос, 46), Дунга.

Україна: Макаренко, Шелекета, Третяк, Дігтярь, Стрільчук (Рибак, 85), Оличенко (Драган, 73), Озимай (Халілов, 89), Редушко, Богданов, Степанов (Денисов, 46), Бондар (Гармаш, 73).

Вилученння: Мокріс (51).

Словаччина U-17 Швейцарія U-17 2:1

За підсумками жеребкування еліт-раунду «синьо-жовті» потрапили до групи 4 разом зі збірними Греції, Швейцарії та Словаччини. Свій перший матч підопічні Юрія Мороза проводили проти господарів міні-турніру в грецькому місті Патри на Kostas Davourlis Stadium.

Перший тайм проходив за переваги еллінів, які завдали кількох ударів по воротах Макаренка, хоча і їхньому кіперу також довелося вступати в гру.

На 51-й хвилині греки залишилися в меншості — друге попередження отримав Мокріс. Ініціатива перейшла до нашої команди, певний час господарі трималися, проте все ж «синьо-жовті» дотиснули суперника. На 75-й хвилині Редушко з передачі Драгана відкрив рахунок, а пізніше Богданов реалізував пенальті.

Тож підопічні Юрія Мороза стартують із перемоги — 2:0. Наступний матч наші юнаки проведуть 9 березня проти Швейцарії.

06.03.2024, 19:53