Спортинг — Аталанта — 1:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2024-03-06 21:39 6 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Спортинг (Лісабон) і Аталанта (Бергамо). ... Спортинг — Аталанта — 1:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

6 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Спортинг (Лісабон) і Аталанта (Бергамо).

Спортинг - Аталанта - 1:1. Лига Европы. Обзор матча, статистикаСпортинг - Аталанта - 1:1. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Спортинг (Лісабон) — Аталанта (Бергамо) — 1:1 (1:1)
Голи: Пауліньо (17) — Скамакка (39)

Попередження: І. Хієн (14), Едвардс (36), Скальвіні (49), Джимсіті (56)

Огляд матчу Спортинг — Аталанта:

У напруженому матчі Ліги Європи УЄФА «Спортинг» на стадіоні «Ештадіу Жозе Алваладе» зустрівся з «Аталантою». У перерві рахунок був рівним — 1:1, і обидві команди продемонстрували на полі величезну рішучість. Матч закінчився з рахунком 1:1, оскільки жодна з команд не змогла вийти з глухого кута в другому таймі. На 14-й хвилині жовту картку отримав гравець «Аталанти» І. Хієн, а на 17-й хвилині гол забив гравець «Спортинга» Пауліньо. Однак «Аталанта» швидко відповіла голом Г. Скамаккі на 39-й хвилині та зрівняла рахунок перед перервою. На початку другого тайму обидві команди здійснили кілька замін: «Спортинг» випустив О. Діоманде, К. Коїндреді та В. Гьокереса, а «Аталанта» замінила І. Хієна на Г. Скальвіні.

У другому таймі було більше жовтих карток, причому попередження отримали Г. Скальвіні та Б. Джимсіті з «Аталанти». На 68-й хвилині «Спортинг» зробив вирішальну заміну, замінивши Пауліньо, який забив гол, на Р. Есгайо. Тим часом «Аталанта» внесла зміни, випустивши А. Лукмана, К. Де Кетеляре і Т. Коопмейнерса. Коли матч вступив у заключну фазу, обидві команди прагнули до переможного голу, але на 87-й хвилині в «Аталанти» було скасовано гол через офсайд. В останні хвилини гри обидві команди провели заміни: Е. Б. Туре вийшов замість Г. Скамакки в «Аталанти», а Х. Моріта замінив Д. Браганку в «Спортинга». У підсумку жодна з команд не змогла домогтися перелому, і матч завершився наполегливою нічиєю 1:1. І «Спортинг», і «Аталанта» продемонстрували рішучість і майстерність протягом усієї гри, що зробило матч у Лізі Європи УЄФА захопливим і рівним.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аталанта — Спортинг, Аталанта — Спортинг.