Лунін провів черговий матч за «Реал», пропустив один гол, але відзначився супер-сейвом (ФОТО, ВІДЕО)

2024-03-07 07:14 Український воротар мадридського «Реала» Андрій Лунін провів черговий матч за свій клуб. Сейв Луніна в матчі ... Лунін провів черговий матч за «Реал», пропустив один гол, але відзначився супер-сейвом (ФОТО, ВІДЕО)

Український воротар мадридського «Реала» Андрій Лунін провів черговий матч за свій клуб.

Сейв Луніна в матчі «Реал» — «РБ Лейпциг»

Цього разу 25-річний голкіпер захищав ворота «вершкових» у повторному поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти німецького «РБ Лейпциг» (1:1).

Гол у свої ворота Лунін пропустив у середині другого тайму після удару головою з лінії воротарського. При цьому на самому початку зустрічі український воротар відзначився супер-сейвом, не дозволивши Беньяміну Шешку реалізувати вихід один на один.

Зазначимо, що за сумою двох зустрічей (1:0, 1:1) «Реал» вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Оцінки WhoScored за підсумками матчу «Реал» — «Севілья»

Андрій Лунін — 6.3

Максимальна і мінімальна оцінки в «Реалі» — 7.4 і 6.0

Оцінки SofaScore за підсумками матчу «Реал» — «Севілья»

Андрій Лунін — 6.7

Максимальна і мінімальна оцінки в «Реалі» — 7.6 і 6.6

Пропущений гол Луніна та його сейв у матчі «Реал» — «РБ Лейпциг»

Додамо, що в поточному сезоні Лунін зіграв за «Реал» у 21-му матчі в усіх турнірах і пропустив у них сумарно 17 м’ячів.