Мельде — Брюгге — 2:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2024-03-07 21:41 7 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Мельде (Норвегія) і Брюгге (Бельгія). ... Мельде — Брюгге — 2:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

7 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Мельде (Норвегія) і Брюгге (Бельгія).

Мельде - Брюгге - 2:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаМельде - Брюгге - 2:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Мельде (Норвегія) — Брюгге (Бельгія) — 2:1 (1:0)
Голи: H. Stenevik (43), F. Gulbrandsen (90+2) — M. De Cuyper (84)

Попередження: A. Hagelskjaer (80)

Огляд матчу Мельде — Брюгге:

У захопливому матчі Ліги конференції Європи УЄФА між командами «Мольде» та «Клуб Брюгге КВ» господарі поля здобули перемогу з рахунком 2:1 на стадіоні «Акер». Рахунок у перерві був 1:0 на користь «Мольде», але в другому таймі «Брюгге КВ» вдалося відігратися і зробити матч напруженим. Гра почалася з раннього голу, який був скасований через офсайд у гравця «Брюгге КВ» М. Скораса на 6-й хвилині. На 16-й хвилині «Мольде» здійснив заміну, замінивши Е. Хаугана на Х. Стеневіка. Перший гол у матчі відбувся на 43-й хвилині, коли Х. Стеневік спокутував свою провину і вивів «Мольде» вперед. Другий тайм «Брюгге КВ» почав із заміни, випустивши на 46-й хвилині Я. Спілерса замість К. Саббе. Обидві команди здійснили подальші зміни протягом усього другого тайму: на 63-й хвилині «Мольде» замінив Е. Хестада на К. Еріксена.

Клуб «Брюгге КВ» також зробив заміни: М. Скорас був замінений на П. Зінкернагеля на 73-й хвилині, а К. Нільсен вийшов замість А. Скова Ольсена на 74-й хвилині. На 80-й хвилині гравець «Мольде» А. Хагельск’яєр отримав жовту картку за фол. Клуб «Брюгге КВ» продовжував іти вперед і був винагороджений пенальті на 84-й хвилині, який реалізував М. Де Куйпер, зрівнявши рахунок. Однак «Мольде» сміявся до останнього: Ф. Гулбрандсен забив гол на 90-й хвилині, забезпечивши перемогу. Матч закінчився шквалом замін, і «Брюгге КВ» зробили останню зміну, випустивши Ф. Ютгла замість В. Барбери на 90-й хвилині. Мольде також зробив пізню заміну: М. М. Даехлі замінив Н. Одегарда на останніх хвилинах гри. Загалом, це був напружений матч, у якому обидві команди продемонстрували рішучість і майстерність. У підсумку перемогу здобув «Мольде», який, безсумнівно, буде задоволений своєю грою перед рідними вболівальниками на стадіоні «Акер».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брюгге — Мельде, Брюгге — Мельде.