Марсель — Вільярреал — 4:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2024-03-07 23:55 7 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і Вільярреал (Іспанія). ... Марсель — Вільярреал — 4:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

7 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і Вільярреал (Іспанія).

Марсель - Вильярреал - 4:0. Лига Европы. Обзор матча, статистикаМарсель - Вильярреал - 4:0. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Марсель (Франція) — Вільярреал (Іспанія) — 4:0 (3:0)
Голи: Джордан Веретут (23), Y. Mosquera (28), Обамеянг (42), Обамеянг (59)

Попередження: A. Mandi (9), Квентін Мерлін (13), Комесанья (45+1), Альберто Морено (52), Альберто Морено (62)

Огляд матчу Марсель — Вільярреал:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА між «Марселем» і «Вільярреалом» уболівальники стали свідками вражаючого футболу на «Оранж Велодром». У перерві рахунок був 3:0 на користь «Марселя», і в підсумку вони здобули переконливу перемогу над «Вільярреалом» із рахунком 4:0. Гра почалася в напруженому темпі, адже обидві команди прагнули заволодіти перевагою на самому початку. Однак «Вільярреал» опинився в скрутному становищі, коли А. Манді отримав жовту картку на 9-й хвилині. Марсель скористався цією можливістю і відкрив рахунок на 23-й хвилині, забивши гол Ж. Верету. На жаль для Вільярреала, їхні невдачі продовжилися, коли Й. Москера забив власний гол на 28-й хвилині, ще більше збільшивши перевагу Марселя. Господарі поля невпинно атакували, і на 42-й хвилині було призначено пенальті, який успішно реалізував П. Обамеянг.

Перед перервою, коли напруга на полі зросла, жовту картку отримав С. Комесана з «Вільярреала». У другому таймі події розвивалися ще активніше, і на 59-й хвилині П. Обамеянг забив свій другий гол за вечір. Боротьба «Вільярреала» загострилася, коли на 62-й хвилині А. Морено отримав червону картку, залишивши команду в 10 осіб до кінця гри. Попри всі зусилля стримати атаки «Марселя», вони не змогли завадити Луїсу Енріке забити четвертий гол на 73-й хвилині. Обидві команди провели заміни, намагаючись змінити хід гри, але домінування «Марселя» було очевидним, і вони здобули впевнену перемогу. Матч завершився чистою грою оборони «Марселя» і заслуженою перемогою господарів. Загалом «Марсель» продемонстрував перед своїми вболівальниками на «Оранж Велодром» чудовий виступ, показавши свою силу і майстерність у Лізі Європи УЄФА. Вільярреалу ж необхідно перегрупуватися і виробити стратегію на майбутні матчі, щоб оговтатися від поразки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вільярреал — Марсель, Вільярреал — Марсель.