Юніон — Фенербахче — 0:3. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2024-03-07 23:58 7 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Юніон (Бельгія) і Фенербахче (Стамбул). ... Юніон — Фенербахче — 0:3. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

7 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Юніон (Бельгія) і Фенербахче (Стамбул).

Юнион - Фенербахче - 0:3. Лига конференций. Обзор матча, статистикаЮнион - Фенербахче - 0:3. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Юніон (Бельгія) — Фенербахче (Стамбул) — 0:3 (0:1)
Голи: М. Батшуайї (20), J. Oosterwolde (84), Тадич (90+4)

Попередження: M. Amoura (45+1), K. Machida (54), Крунич (81), С. Burgess (90+3)

Огляд матчу Юніон — Фенербахче:

У захопливому поєдинку Ліги Європи УЄФА «Уніон Сент-Жіллуаз» зустрівся з «Фенербахче» на стадіоні «Лотто Парк». У перерві рахунок був 0:1 на користь «Фенербахче», а перший гол на 20-й хвилині забив М. Батшуайї. У другому таймі на «Уніон Сент-Жіллуаз» обрушився шквал жовтих карток: А. Блессін, М. Амура і К. Мачіда отримали попередження. Незважаючи на заміни в спробі переломити хід матчу, «Уніон Сент-Жіллуаз» не зміг подолати надійну оборону «Фенербахче».

У другому таймі «Фенербахче» збільшив свою перевагу за рахунок голів Я. Оостервольде та пенальті, реалізованого Д. Тадічем на 90-й хвилині. Підсумковий рахунок 0:3 на користь «Фенербахче», який домінував протягом усього матчу. У матчі було зроблено по п’ять замін у кожній із команд, у яких відзначилися такі гравці, як К. Союнчу, Фред і М. Батшуайї. У підсумку «Фенербахче» здобув перемогу в цьому поєдинку Ліги Європи УЄФА, продемонструвавши на полі свою силу і майстерність. Цей результат став підтвердженням їхньої рішучості домогтися успіху в змаганні і, безсумнівно, додасть їм упевненості у своїх силах надалі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фенербахче — Юніон, Фенербахче — Юніон.