Металіст 1925 — ЛНЗ — 1:1. Чемпіонат України, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-08 17:28 8 березня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст 1925 (Харків) ... Металіст 1925 — ЛНЗ — 1:1. Чемпіонат України, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

8 березня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст 1925 (Харків) і ЛНЗ (Черкаси).

Металлист 1925 - ЛНЗ - 1:1. Чемпионат Украины, 20-й тур. Обзор матча, статистикаМеталлист 1925 - ЛНЗ - 1:1. Чемпионат Украины, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 20-й тур

Металіст 1925 (Харків) — ЛНЗ (Черкаси) — 1:1 (0:0)
Голи: В. Юрченко (86) — Рибалка (75)

Предупредження: В. Юрченко (10), A. Бар (45+1), Рибалка (57), O. Насонов (57), О. Хобленко (70)

Огляд матчу Металіст 1925 — ЛНЗ:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги між харківським «Металістом 1925» і черкаським ЛНЗ обидві команди наполегливо боролися за перемогу на полі. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0, оскільки обом командам ніяк не вдавалося вийти з глухого кута і забити гол. У другому таймі інтенсивність гри зросла, і обидві команди кинулися вперед у пошуках голу. Хід матчу змінився, коли на 10-й хвилині жовту картку отримав гравець харківського «Металіста 1925» В. Юрченко, а на 45-й хвилині — гравець черкаського «ЛНЗ» А. Бар.

На 76-й хвилині у ворота ЛНЗ «Черкаси» було призначено пенальті, який успішно реалізував С. Рибалка, зробивши рахунок 1:0. Однак харківський «Металіст 1925» не збирався здаватися і на 86-й хвилині також було призначено пенальті, який впевнено реалізував В. Юрченко, зрівнявши рахунок 1:1. Матч завершився внічию 1:1, обидві команди продемонстрували рішучість і майстерність упродовж усієї гри. Вболівальники на стадіоні «Лівій берег» стали свідками захоплюючого і напруженого поєдинку, який продемонстрував талант і конкурентоспроможність харківського «Металіста 1925» і черкаського «ЛНЗ». Нічия залишила обом командам по цінному очку в турнірній таблиці Прем’єр-ліги, адже вони продовжують прагнути успіху в цьому сезоні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Металіст 1925 — Рух, ЛНЗ — Дніпро-1.