Наполі — Торіно — 1:1. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-08 23:44 8 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і ... Наполі — Торіно — 1:1. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

8 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і Торіно (Турин).

Наполи - Торино - 1:1. Чемпионат Италии, 28-й тур. Обзор матча, статистикаНаполи - Торино - 1:1. Чемпионат Италии, 28-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 28-й тур

Наполі (Неаполь) — Торіно (Турин) — 1:1 (0:0)
Голи: К. Кварацхелія (61) — Санабрія (64)

Предупредження: Сапата (31), Осімхен (35), Хуан Хесус (39), Алессандро Буонджорно (45+3)

Огляд матчу Наполі — Торіно:

У матчі Серії А між «Наполі» і «Торіно» на стадіоні «Дієго Армандо Марадона» команди зіграли внічию 1:1. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0, але в другій половині зустрічі обидві команди змогли забити по м’ячу. Початок матчу був спекотним: було показано кілька жовтих карток. На 31-й хвилині був вилучений гравець «Торіно» Д. Сапата, а на 35-й і 39-й хвилинах жовті картки отримали гравці «Наполі» В. Осімхен і Хуан Жезус відповідно. Перед самою перервою жовту картку отримав і гравець «Торіно» А. Буонджорно. На 61-й хвилині «Наполі» вирвався вперед завдяки голу К. Кварацхелії. Однак «Торіно» швидко відповів на це голом А. Санабрії на 64-й хвилині. Обидві команди продовжували домагатися переможного голу, але в підсумку були змушені задовольнитися нічиєю.

На останніх хвилинах матчу в спробі змінити результат зустрічі було зроблено кілька замін. Торіно випустив П. Пеллегрі замість А. Санабрії на 63-й хвилині, а Наполі здійснив дві заміни поспіль: М. Політано замінив Г. Распадорі, а П. Зелінські вийшов замість Х. Ж. Траоре на 67-й і 68-й хвилинах. Коли гра вступила у свої останні хвилини, обидві команди зробили чергові зміни у складах. На 79-й хвилині «Наполі» замінив М. Руї на М. Оліверу, а «Торіно» випустив Р. Белланову замість В. Лазаро і К. Лінетті замість М. Войводи на 88-й хвилині. В останні хвилини матчу «Наполі» зробив четверту заміну: С. Лоботка замінив Й. Ліндстрема на 90-й хвилині. Ліндстрема на 90-й хвилині. Незважаючи на зусилля обох команд, матч завершився внічию 1:1, внаслідок чого команди набрали по одному очку в турнірній таблиці Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Інтер — Наполі, Удінезе — Торіно.