Ніцца — Монпельє — 1:2. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-08 23:58 8 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і ... Ніцца — Монпельє — 1:2. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

8 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і Монпельє (Франція).

Ницца - Монпелье - 1:2. Чемпионат Франции, 25-й тур. Обзор матча, статистикаНицца - Монпелье - 1:2. Чемпионат Франции, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 25-й тур

Ніцца (Франція) — Монпельє (Франція) — 1:2 (1:2)
Голи: Дж. Бога (12) — Тодібо (10), Саваньє (42)

Попередження: Пабло Росаріо (42), Хазрі (47)

Огляд матчу Ніцца — Монпельє:

У захопливому матчі Ліги 1 між «Ніццою» і «Монпельє» на стадіоні Allianz Riviera гості здобули впевнену перемогу з рахунком 2:1. У перерві рахунок був 1:2 на користь «Монпельє», і наприкінці матчу він не змінився. Гра почалася драматично: на 10-й хвилині Ж. Тодібо забив гол у ворота «Ніцци», і «Монпельє» одразу ж вийшов уперед. Однак «Ніцца» швидко відповіла голом Ж. Бога на 12-й хвилині і зрівняла рахунок. Через кілька хвилин «Монпельє» повернув собі лідерство завдяки пенальті, забитому Т. Саваньє на 42-й хвилині. Перший тайм закінчився з перевагою «Монпельє» в один гол. У другому таймі обидві команди зробили кілька замін, намагаючись внести тактичні зміни, щоб домогтися результату.

Монпельє випустив Ж. Шотара і Л. Лероя на 46-й хвилині, а Ніцца зробила дві заміни на 58-й хвилині: П. Росаріо і Ж. Лотомба були замінені на Е. Гуессана і Т. Луше відповідно. Під час гри обидві команди продовжували прагнути до голу, і Монпельє зробив нові заміни на 69-й і 81-й хвилинах: К. Жюльєн, М. Аль-Тамарі, А. Адамс і А. Нордін, Т. Кулібалі. Ніцца також зробила заміни на 73-й хвилині: Г. Лаборд, К. Турам і на 87-й хвилині Х. Будауї замінили М. Чо, М. Сансона і А. Клод-Моріса відповідно. Матч закінчився тим, що Монпельє взяв усі три очки, незважаючи на пізній натиск Ніцци. Обидві команди продемонстрували рішучість і майстерність протягом усієї гри, що зробило поєдинок захопливим і цікавим для вболівальників, які зібралися на стадіоні Allianz Riviera.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ланс — Ніцца, Монпельє — ПСЖ.