Дженоа — Монца — 2:3. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-09 23:45 9 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Дженоа (Генуя) і ... Дженоа — Монца — 2:3. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

9 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Дженоа (Генуя) і Монца (Італія).

Дженоа - Монца - 2:3. Чемпионат Италии, 28-й тур. Обзор матча, статистикаДженоа - Монца - 2:3. Чемпионат Италии, 28-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 28-й тур

Дженоа (Генуя) — Монца (Італія) — 2:3 (0:2)
Голи: A. Гудмундссон (52), Vitinha (68) — Маттео Пессіна (8), Да Мота (18), Д. Мальдіні (80)

Предупредження: S. Sabelli (17), Джурич (44)

Огляд матчу Дженоа — Монца:

У захопливому матчі Серії А між «Дженоа» та «Монцою» на «Стадіо Комунале Луїджі Ферраріс» на вболівальників чекали американські гірки емоцій: у підсумку гості здобули перемогу з рахунком 3:2. У першому таймі «Монца» одразу взяла ініціативу у свої руки: М. Пессіна забив гол на 8-й хвилині і вивів свою команду вперед. Дженоа спробувала відповісти, але жовта картка С. Сабеллі на 17-й хвилині та другий гол Дані Моти на 18-й хвилині дозволили «Монці» заволодіти перевагою. Перший тайм закінчився з жовтою карткою гравця «Монци» М. Джурича і комфортною перевагою гостей 2:0. У перерві тренер «Дженоа» здійснив кілька стратегічних замін, випустивши А. Фольякко, К. Строотмана і М. Френдрупа в спробі змінити хід гри.

Зміни, схоже, спрацювали: на 51-й хвилині у ворота «Дженоа» було призначено пенальті, але, на жаль, А. Гудмундссон не зміг його реалізувати. Однак Гудмундссон швидко компенсував свій промах, забивши на 52-й хвилині, щоб скоротити відставання до 1 гола. «Дженоа» продовжувала домагатися рівного рахунку, і їхні зусилля окупилися на 68-й хвилині, коли Вітінья зрівняв рахунок 2:2. «Монца» добре відреагувала на гол «Дженоа» у відповідь, і на 80-й хвилині Д. Мальдіні забив гол, повернувши гостям лідерство. Незважаючи на пізні заміни обох команд: С. Сабеллі був замінений на К. Екубана у «Дженоа», а М. Пессіна — на Ж. Мачіна у «Монци», рахунок так і залишився 3:2 на користь «Монци» до фінального свистка. Загалом, це був захопливий матч, який продемонстрував конкурентну природу футболу Серії А. Обидві команди демонстрували рішучість і майстерність протягом усієї гри, але в підсумку «Монца» здобула перемогу над «Дженоа» у впертій боротьбі з рахунком 3:2.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ювентус — Дженоа, Монца — Кальярі.