Лечче — Верона — 0:1. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-10 15:27 10 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) і ... Лечче — Верона — 0:1. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

10 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) і Верона (Італія).

Лечче - Верона - 0:1. Чемпионат Италии, 28-й тур. Обзор матча, статистикаЛечче - Верона - 0:1. Чемпионат Италии, 28-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 28-й тур

Лечче (Італія) — Верона (Італія) — 0:1 (0:1)
Голи: M. Folorunsho (17)

Попередження: Ламек Банда (37), J. Tchatchoua (43), Сансоне (78), D. Сільва (84)

Огляд матчу Лечче — Верона:

У напруженому матчі Серії А на стадіоні Етторе Джардіньєро — Віа дель Маре «Верона» здобула перемогу над «Лечче» з рахунком 1:0. Єдиний гол у матчі був забитий на 17-й хвилині, коли гравець «Верони» М. Фолоруншо вразив ворота суперника. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди створювали моменти, але саме «Верона» вирвалася вперед завдяки голу Фолоруншо. «Лечче» спробував відповісти на це і кинувся вперед, щоб зрівняти рахунок, але захист «Верони» вистояв.

У другому таймі обидві команди зробили стратегічні заміни, щоб спробувати змінити хід матчу. У «Верони» вийшли Ф. Чентонце і Т. Нослін, а у «Лечче» — П. Альмквіст, Н. Сансоне, А. Галло, Р. Удін і Ю. Рамадані. У міру того як час минав, на полі наростала напруга: гравці обох команд отримали кілька жовтих карток. Ж. Тчатчуа, Д. Сілва і Т. Генрі, а також Л. Банда, Н. Сансоне і М. Понграчич із «Лечче» отримали попередження від судді на останніх хвилинах матчу. У підсумку «Верона» втримала свою перевагу та здобула всі три очки в матчі з «Лечче». Матч пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди продемонстрували на полі рішучість і майстерність.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Салернітана — Лечче, Верона — Мілан.