ПСЖ — Реймс — 2:2. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-10 15:57 10 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і ... ПСЖ — Реймс — 2:2. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

10 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і Реймс (Франція).

ПСЖ - Реймс - 2:2. Чемпионат Франции, 25-й тур. Обзор матча, статистикаПСЖ - Реймс - 2:2. Чемпионат Франции, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 25-й тур

ПСЖ (Париж) — Реймс (Франція) — 2:2 (2:2)
Голи: Юніс Абдельхамід (17), Гонсалу Рамос (19) — Маршалл Мунеці (7), O. Діакіте (45)

Попередження: Т. Де Смет (39), Мануель Угарте (42), Хакімі (54), В. Стілл (55), Дж. Іто (79)

Огляд матчу ПСЖ — Реймс:

У захопливому матчі Ліги 1 між командами «Парі Сен-Жермен» і «Реймс» на стадіоні «Парк де Пренс» команди зійшлися в нічиїй 2:2. У перерві рахунок було зафіксовано на позначці 2:2, і жодна з команд не змогла домогтися успіху в другому таймі, внаслідок чого очки були розділені. Матч розпочався з бурхливих емоцій: на 7-й хвилині Реймс вийшов уперед завдяки голу М. Мунетсі. Однак «Парі Сен-Жермен» швидко відповів голом Й. Абдельхаміда на 17-й хвилині. Господарі поля вийшли вперед на 19-й хвилині завдяки голу Г. Рамоса. Перед самою перервою «Реймс» зрівняв рахунок завдяки голу О. Діакіте на 45-й хвилині, започаткувавши захопливий другий тайм.

Обидві команди продовжували прагнути до перемоги, жовті картки отримали Т. Де Смет із «Реймса», М. Угарте і А. Хакімі з «Парі Сен-Жермена». Під час другого тайму обидві команди зробили заміни, намагаючись змінити хід гри. На 69-й хвилині «Парі Сен-Жермен» випустив на поле Б. Барколу і Р. Коло Муані, а на 70-й хвилині — Д. Перейру і Н. Мендеша. У складі «Реймса» також відбулися зміни: у другому таймі в гру вступили С. Акієме, В. Атангана Едоа та А. Річардсон. Незважаючи на всі зусилля, жодна з команд не змогла здобути перемогу в заключній стадії матчу. На 79-й хвилині гравець «Реймса» Ж. Іто отримав жовту картку, а на 83-й хвилині обидві команди провели додаткові заміни. У підсумку і «Парі Сен-Жермен», і «Реймс» задовольнилися одним очком, оскільки матч завершився внічию 2:2. Уболівальники на «Парк де Пренс» стали свідками захопливого поєдинку між двома конкурентоспроможними командами Ліги 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монпельє — ПСЖ, Реймс — Мец.