Брайтон — Ноттінгем Форест — 1:0. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-10 17:59 10 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і ... Брайтон — Ноттінгем Форест — 1:0. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

10 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і Ноттінгем Форест (Англія).

Брайтон - Ноттингем Форест - 1:0. Чемпионат Англии, 28-й тур. Обзор матча, статистикаБрайтон - Ноттингем Форест - 1:0. Чемпионат Англии, 28-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 28-й тур

Брайтон (Англія) — Ноттінгем Форест (Англія) — 1:0 (1:0)
Голи: A. Omobamidele (29)

Попередження: Ніколас Домінгес (14), A. Omobamidele (19), Ансу Фаті (41), Вільямс (55), J. Модер (67), Дж. Вельтман (78), Сангаре (90+5), Лаллана (90+7)

Огляд матчу Брайтон — Ноттінгем Форест:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги між командами «Брайтон» і «Ноттінгем Форест» на стадіоні American Express Stadium господарі поля здобули перемогу у впертій боротьбі з підсумковим рахунком 1:0. У першому таймі «Брайтон» вийшов уперед завдяки голу гравця «Ноттінгем Форест» А. Омобаміделе на 29-й хвилині. Матч був насичений подіями, обидві команди отримали по кілька жовтих карток за гру. У першому таймі жовті картки отримали гравці «Ноттінгем Форест» Н. Домінгес і А. Омобаміделе, в той час як гравці «Брайтона» А. Фаті та Дж. Модер також опинилися в суддівській книзі.

У другому таймі обидві команди провели тактичні заміни, щоб спробувати домогтися перемоги. На 60-й хвилині у складі «Брайтона» з’явилися Е. Фергюсон і Т. Лампті, а у складі «Ноттінгем Форест» на поле вийшли Д. Орігі, А. Еланга, Даніло та І. Сангаре. Час минав, «Брайтон» зміг утримати свою перевагу, незважаючи на всі зусилля «Ноттінгем Форест». Матч закінчився тим, що «Брайтон» виборов усі три очки, на радість домашніх уболівальників. Загалом це був захопливий матч між «Брайтоном» і «Ноттінгем Форест», обидві команди продемонстрували на полі рішучість і майстерність. Ця перемога, безсумнівно, додасть впевненості «Брайтону», який продовжить свою кампанію в Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брайтон — Ман.Сіті, Лутон Таун — Ноттінгем Форест.