Вест Гем — Бернлі — 2:2. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-10 17:59 10 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) ... Вест Гем — Бернлі — 2:2. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

10 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) і Бернлі (Англія).

Вест Хэм - Бернли - 2:2. Чемпионат Англии, 28-й тур. Обзор матча, статистикаВест Хэм - Бернли - 2:2. Чемпионат Англии, 28-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 28-й тур

Вест Гем (Лондон) — Бернлі (Англія) — 2:2 (0:2)
Голи: Пакета (46), Денні Інгс (90+1) — D. D. Fofana (11), Константінос Мавропанос (45+1)

Попередження: Соучек (44), Ассіньон (64), H. Delcroix (72), Сандер Берге (76), Пакета (84), Максим Естев (84)

Огляд матчу Вест Гем — Бернлі:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Лондон» «Вест Гем Юнайтед» зустрівся з «Бернлі», і вболівальники до самого кінця трималися на межі своїх можливостей. У перерві рахунок був 0:2 на користь «Бернлі», але в основний час матчу була зафіксована драматична нічия — 2:2. Перший гол у матчі було забито на 11-й хвилині, коли Д. Д. Фофана з «Бернлі» влучив у сітку воріт. На 44-й хвилині гравець «Вест Гема» Т. Соучек отримав жовту картку, що додало проблем господарям поля. Перед самою перервою «Бернлі» знову забив гол К. Мавропаноса, забезпечивши собі комфортну перевагу перед перервою.

Другий тайм пройшов в активній боротьбі, обидві команди провели заміни, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. На 46-й хвилині гравець «Вест Гема» Л. Пакете забив гол, подарувавши господарям поля проблиск надії. В останні хвилини гри «Вест Гем» наполегливо намагався зрівняти рахунок, і їхні зусилля окупилися, коли на 90-й хвилині Д. Інгс забив гол, розлютивши домашній натовп. Матч закінчився внічию 2:2, і обидві команди отримали по очку за перемогу в Прем’єр-лізі. Загалом це був захопливий і конкурентний матч між «Вест Гемом» і «Бернлі», що демонструє непередбачуваність футболу і драму, яка може розгортатися на полі. На вболівальників на стадіоні «Лондон Стедіум» чекала захоплива гра, яка тримала їх у напрузі до самого фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вест Гем — Астон Вілла, Бернлі — Брентфорд.