Байєр — Вольфсбург — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-10 22:20 10 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і ... Байєр — Вольфсбург — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

10 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і Вольфсбург (Німеччина).

Байер - Вольфсбург - 2:0. Чемпионат Германии, 25-й тур. Обзор матча, статистикаБайер - Вольфсбург - 2:0. Чемпионат Германии, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 25-й тур

Байєр (Леверкузен) — Вольфсбург (Німеччина) — 2:0 (1:0)
Голи: N. Tella (37), Віртц (86)

Попередження: Ю. Герхардт (7), Моріц Йенц (12), Моріц Йенц (28), А. Адлі (80)

Огляд матчу Байєр — Вольфсбург:

У матчі Бундесліги між командами «Байєр Леверкузен» і «ВфЛ Вольфсбург» на стадіоні «БайАрена» леверкузенці здобули перемогу з рахунком 2:0. У першому таймі гравці «Вольфсбурга» отримали три жовті картки поспіль: Яннік Герхардт, Максенс Лакруа Йенц і Марк Йенц. На 28-й хвилині Максенс Лакруа Йенц отримав червону картку, залишивши команду вдесятьох до кінця матчу. Леверкузенський «Байєр» скористався чисельною перевагою і на 37-й хвилині переломив ситуацію, коли Надім Амірі Телла забив гол. На 59-й хвилині леверкузенці зробили першу заміну, випустивши Патрісіо Хінкапі замість Аділя Аушича.

У складі «Вольфсбурга» також відбулися зміни: на 63-й хвилині замість Астера Вранкса та Аймена Сарра вийшли Лука Маєр і Тім Томаш. По ходу другого тайму леверкузенський «Байєр» збільшив свою перевагу на 86-й хвилині, коли гол забив Флоріан Віртц. «Вольфсбург» спробував відігратися, зробивши пізні заміни: Седрік Зезігер і Кевін Беренс замінили Паскаля Віммера і Янніка Герхардта на 87-й хвилині. В останні хвилини матчу леверкузенський «Байєр» зробив ще дві заміни: Екзекіль Паласіос і Адам Глозек замінили Роберта Андрича і Флоріана Віртца. Матч завершився перемогою леверкузенського «Байєра» над «Вольфсбургом» із рахунком 2:0. Загалом, леверкузенський «Байєр» показав сильну гру і завоював усі три очки в цьому матчі Бундесліги на «БайАрені».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фрайбург — Байєр, Вольфсбург — Аугсбург.