Боруссія Д — ПСВ Ейндховен — 2:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2024-03-13 23:54 13 березня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) і ПСВ ... Боруссія Д — ПСВ Ейндховен — 2:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

13 березня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) і ПСВ Ейндховен (Нідерланди).

Боруссия Д - ПСВ Эйндховен - 2:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаБоруссия Д - ПСВ Эйндховен - 2:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Боруссія Д (Дортмунд) — ПСВ Ейндховен (Нідерланди) — 2:0 (1:0)
Голи: Санчо (3), М. Ройс (90+5)

Предупредження: Зюле (88), Фелікс Нмеча (89)

Огляд матчу Боруссія Д — ПСВ Ейндховен:

У захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні SIGNAL IDUNA PARK дортмундська «Боруссія» здобула перемогу над ПСВ Ейндховен із рахунком 2:0. У перерві рахунок був 1:0 на користь дортмундської «Боруссії», Джейдон Санчо забив гол на 3-й хвилині, забезпечивши своїй команді перевагу. Другий тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди провели стратегічні заміни, щоб спробувати взяти гору. На 46-й хвилині ПСВ Ейндховен випустив Г. Тіля замість Х. Лосано, а на 58-й хвилині дортмундська «Боруссія» замінила Й. Брандта на Ф. Нмечу. Дортмундці зробили ще дві заміни: Д. Мален замінив К. Адеємі на 70-й хвилині, а Й. Санчо — М. Ройса на 75-й.

На 77-й хвилині «Боруссія» вирішила збільшити свою перевагу за рахунок голу Н. Фулкруга, але м’яч було скасовано через офсайд. ПСВ Ейндховен також зробив кілька пізніх замін: на 82-й хвилині Й. Веєрман замінив Р. Пепі, а на 86-й хвилині Мауро Жуніор замінив І. Бабаді. Матч завершився для дортмундської «Боруссії» на високій ноті: на 90-й хвилині М. Ройс забив гол у ворота суперника з рахунком 2:0. Гра не обійшлася без драми: у заключні хвилини дортмундська «Боруссія» отримала дві жовті картки: Н. Суле та Ф. Нмеча були попереджені суддею. Загалом, це був напружений матч між двома талановитими командами, але дортмундська «Боруссія» зрештою виграла, показавши хорошу гру і забивши два вирішальні голи, щоб забезпечити перемогу перед своїми домашніми вболівальниками в SIGNAL IDUNA PARK.