«Ківіор не такий хороший футболіст, як Зінченко, але він надійніший», — екс-захисник «Арсеналу»

2024-03-14 12:20 Колишній захисник лондонського «Арсеналу» Лі Діксон порівняв гру Якуба Ківіора та Олександра Зінченка в обороні. Фото: ... «Ківіор не такий хороший футболіст, як Зінченко, але він надійніший», — екс-захисник «Арсеналу»

Колишній захисник лондонського «Арсеналу» Лі Діксон порівняв гру Якуба Ківіора та Олександра Зінченка в обороні.

«Ківіор не такий хороший футболіст, як Зінченко, він не такий гарний при контролі м’яча. Але при цьому Якуб надійніший. Іноді, коли ви отримуєте травму, ви втрачаєте місце в складі, і потрібен деякий час, щоб повернути його.

Немає сумнівів, що Зінченко, Жезус ще знадобляться команді до кінця сезону, адже, з огляду на кількість ігор і високий темп, ротація буде необхідна. Вони стануть великим плюсом для команди в якийсь момент», — цитує Діксона Metro.uk.

Нагадаємо, у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Арсенал» — «Порту» саме Ківіор вийшов із перших хвилин на поле. Зінченко замінив поляка в екстра-таймі.

14.03.2024, 12:20