Вест Гем — Фрайбург — 5:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2024-03-14 21:37 14 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) і Фрайбург ... Вест Гем — Фрайбург — 5:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

14 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) і Фрайбург (Німеччина).

Вест Хэм - Фрайбург - 5:0. Лига Европы. Обзор матча, статистикаВест Хэм - Фрайбург - 5:0. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Вест Гем (Лондон) — Фрайбург (Німеччина) — 5:0 (2:0)
Голи: Пакета (9), Боуен (32), Крессуелл (52), М. Кудус (77), М. Кудус (85)

Предупредження: Крессуелл (66), Е. Альварес (74)

Огляд матчу Вест Гем — Фрайбург:

У матчі Ліги Європи УЄФА проти «Фрайбурга» на стадіоні «Лондон» «Вест Гем» здобув упевнену перемогу з рахунком 2:0 у перерві та 5:0 в основний час. Матч почався з хвилювання, коли гравець «Вест Гема» Л. Пакете забив перший гол на 9-й хвилині. Господарі поля продовжили атакувати, і на 32-й хвилині Дж. Боуен добив м’яч у сітку, збільшивши свою перевагу до 2:0. У другому таймі «Фрайбург» спробував переломити хід матчу, замінивши В. Гріфо на М. Грегорича на 46-й хвилині. Однак «Вест Гем» продовжував наполегливо домагатися свого, і на 52-й хвилині А. Крессвелл забив гол, щоб ще більше зміцнити свою перевагу. По ходу матчу обидві команди зробили кілька замін, щоб спробувати змінити хід гри.

«Фрайбург» зробив кілька замін, зокрема Н. Хофлер замінив Ф. Муслію на 62-й хвилині. Незважаючи на їхні зусилля, «Вест Гем» продовжував домінувати в матчі, і М. Кудус забив голи на 77-й і 85-й хвилинах. Коли перемога була вже практично забезпечена, «Вест Гем» зробив свої заміни на останніх хвилинах матчу. Д. Інгс і К. Філліпс вийшли замість М. Кудуса і Е. Альвареса відповідно на 86-й хвилині, оформивши перемогу господарів із рахунком 5:0. Це був чудовий виступ «Вест Гема», який продемонстрував атакувальну майстерність і оборонну стійкість упродовж усього матчу. З іншого боку, «Фрайбургу» належить перегрупуватися і проаналізувати свою гру, щоб відігратися в майбутніх матчах Ліги Європи УЄФА.