Вільярреал — Марсель — 3:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2024-03-14 21:40 14 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і Марсель (Франція). ... Вільярреал — Марсель — 3:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

14 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і Марсель (Франція).

Вильярреал - Марсель - 3:1. Лига Европы. Обзор матча, статистикаВильярреал - Марсель - 3:1. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Вільярреал (Іспанія) — Марсель (Франція) — 3:1 (1:0)
Голи: Етьєн Капуе (32), А. Серлот (54), Y. Mosquera (86) — Джонатан Клаусс (90+4)

Попередження: Коклен (19), Сарр (19), Аззедін Оунаї (48), Квентін Мерлін (69), Джеффрі Кондогбіа (87), Пау Лопес (90+3), Баена (90+2), Y. Mosquera (90+2)

Огляд матчу Вільярреал — Марсель:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА між «Вільярреалом» і «Марселем» на стадіоні «Естадіо де ла Сераміка» на вболівальників чекало захопливе видовище. У перерві рахунок був 1:0 на користь «Вільярреала», але до основного часу іспанський клуб здобув перемогу над французьким суперником із рахунком 3:1. Перший гол у матчі стався на 32-й хвилині: Е. Капуе, гравець «Вільярреала», знайшов м’яч у сітці воріт і вивів свою команду вперед. Марсельці спробували відігратися, але їхнім зусиллям завадила серія жовтих карток. На 19-й хвилині суддя вилучив з поля І. Сарра та Ф. Коклена. На початку другого тайму «Марсель» зробив дві швидкі заміни, замінивши П. Обамеянга та А. Харіта на І. Сарра та І. Ндіайє відповідно.

Однак на 54-й хвилині «Вільярреал» збільшив свою перевагу завдяки голу А. Сорлота. Це змусило «Вільярреал» провести заміну: на 66-й хвилині Ф. Коклен був замінений на А. Баену. Марсель продовжував намагатися відігратися, але їхні зусилля були марними, оскільки «Вільярреал» оформив перемогу голом Й. Москера на 86-й хвилині. Матч закінчився на дещо вогняній ноті: на останніх хвилинах жовті картки отримали кілька гравців, зокрема А. Баена і Й. Москера з «Вільярреала» та Г. Кондогбіа і П. Лопес із «Марселя». Незважаючи на те що «Марселю» вдалося відігратися завдяки голу Ж. Клаусса на останній хвилині матчу, саме «Вільярреал» здобув перемогу з рахунком 3:1. На вболівальників чекав захопливий футбол, у якому «Вільярреал» продемонстрував свою силу в Лізі Європи УЄФА.