Фіорентина — Маккабі Х — 1:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2024-03-14 21:41 14 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і Маккабі Х ... Фіорентина — Маккабі Х — 1:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

14 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і Маккабі Х (Хайфа).

Фиорентина - Маккаби Х - 1:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаФиорентина - Маккаби Х - 1:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Фіорентина (Флоренція) — Маккабі × (Хайфа) — 1:1 (0:0)
Голи: Барак (59) — A. Khalaili (88)

Предупредження: П’єр Корню (16), L. Simic (79), Белотті (90+6)

Огляд матчу Фіорентина — Маккабі Х:

У захопливому матчі Ліги конференції Європи УЄФА між «Фіорентиною» і «Маккабі» з Хайфи на стадіоні «Артеміо Франкі» обидві команди зіграли внічию 1:1. Рахунок у перерві залишився рівним 0:0, оскільки в першому таймі обидві команди не змогли забити жодного гола. У другому таймі гра загострилася, оскільки гравець «Маккабі Хайфа» П. Корнуд отримав жовту картку на 16-й хвилині. Однак на 59-й хвилині «Фіорентина» вирвалася вперед завдяки голу А. Барака, на радість уболівальників.

«Маккабі Хайфа» швидко відреагувала на це, зробивши три заміни на 63-й хвилині: Ф. П’єро, К. Саїф і Л. Рефаелов замінили Г. Кінду та вилучених П. Корнуда й А. Галаїлі. «Фіорентина» також зробила зміни, замінивши Д. Фараоні на Додо на 71-й хвилині. З плином часу «Маккабі Хайфа» продовжувала тиснути і була винагороджена на 88-й хвилині, коли А. Халаїлі зрівняв рахунок. У заключні хвилини матчу спалахнули емоції: Л. Сіміч із «Маккабі Хайфа» та А. Белотті з «Фіорентини» отримали жовті картки на 79-й та 90-й хвилинах відповідно. Матч завершився запеклою нічиєю 1:1, і обидві команди відвезли із собою по цінному очку в Лізі Європи УЄФА.