Вікторія — Серветт — 0:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2024-03-14 22:26 14 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися «Вікторія» (Чехія) і «Серветт» (Швейцарія). ... Вікторія — Серветт — 0:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

14 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися «Вікторія» (Чехія) і «Серветт» (Швейцарія).

Виктория - Серветт - 0:0. Лига конференций. Обзор матча, статистикаВиктория - Серветт - 0:0. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Вікторія (Чехія) — Серветт (Швейцарія) — 0:0 (0:0)

Попередження: Дж. Копич (35), E. Crivelli (45), B. Mazikou (68), L. Cerv (82), M. Stevanovic (94), S. Rouiller (96), Вацлав Омелько (105), S. Dweh (108), S. Diba (114), A. Барон (120)

Огляд матчу Вікторія — Серветт:

Матч Ліги конференції Європи УЄФА між командами «Пльзень» і «Серветт» завершився безгольовою нічиєю на стадіоні Doosan Aréna. Обидві команди протягом дев’яноста хвилин основного часу не могли забити жодного м’яча у ворота суперника, що призвело до напруженої і напруженої гри. У першому таймі в обох команд було мало моментів для взяття воріт, і обидві команди стримували одна одну в півзахисті. На 35-й хвилині жовту картку отримав гравець «Пльзеня» Й. Копич, а перед самою перервою був вилучений гравець «Серветта» Е. Кривеллі. У другому таймі інтенсивність гри зросла, обидві команди прагнули до перелому. Пльзень здійснив заміну на 61-й хвилині, випустивши І. Траоре замість М. Видри. ФК «Серветт» також зробив заміну: Е. Кривеллі замінив Ж. Гільмено на 70-й хвилині.

Суддя роздав кілька жовтих карток на останніх хвилинах матчу, оскільки обидві команди наполегливо боролися за перевагу. Зокрема, вилучені були Л. Серв і С. Две, а також Б. Мазіку, М. Стевановіч, С. Руйє, С. Діба та А. Барон. Коли гра перейшла в додатковий час, обидві команди продовжили пошуки переможного голу. На 120-й хвилині у «Серветта» був шанс вийти вперед із пенальті, але М. Стеванович не зміг реалізувати його. Після цього «Пльзень» провів серію пенальті: Т. Чорі, Х. Москера та П. Сульц вдало поцілили у площину воріт. У підсумку жодна з команд не змогла вийти з глухого кута, і матч перейшов у серію пенальті. Незважаючи на пропущений пенальті в основний час, «Серветт» не зміг реалізувати два своїх штрафних удари, що дозволило «Пльзень» здобути перемогу в серії. Загалом це був напружений поєдинок між «Пльзень» і «Серветт», в якому обидві команди продемонстрували рішучість і стійкість протягом усього матчу.