Брюгге — Мельде — 3:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2024-03-14 23:55 14 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Брюгге (Бельгія) і Мельде (Норвегія). ... Брюгге — Мельде — 3:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

14 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Брюгге (Бельгія) і Мельде (Норвегія).

Брюгге - Мельде - 3:0. Лига конференций. Обзор матча, статистикаБрюгге - Мельде - 3:0. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Брюгге (Бельгія) — Мельде (Норвегія) — 3:0 (1:0)
Голи: А. Сков Олсен (45+1), А. Сков Олсен (48), M. Skoras (71)

Предупредження: O. Петерсен (20), F. Gulbrandsen (88), M. De Cuyper (88)

Огляд матчу Брюгге — Мельде:

У матчі Ліги конференції Європи УЄФА між командами Club Brugge KV і Molde на стадіоні Jan Breydelstadion перемогу здобули господарі з рахунком 3:0. У першому таймі команда Club Brugge KV вийшла вперед завдяки голу А. Скова Ольсена, забитому перед самою перервою, і пішла на перерву з перевагою 1:0. Другий тайм почався з нового спалаху: на 48-й хвилині Сков Ольсен знову вразив ворота суперника, подвоївши перевагу Club Brugge KV. Під час матчу обидві команди зробили заміни, щоб освіжити склади і спробувати змінити хід гри.

М. Скорас вийшов на заміну замість Скова Ольсена на 67-й хвилині і відразу ж відзначився, забивши третій гол «Брюгге КВ» на 71-й хвилині. Ближче до кінця матчу «Мольде» спробував повернутися в гру, зробивши кілька пізніх замін, але «Брюгге КВ» продовжували контролювати ситуацію. Матч закінчився з рахунком 3:0 на користь господарів поля, на радість їхніх уболівальників. Загалом, це був домінуючий виступ «Клубу Брюгге КВ», який здобув важливу перемогу в Лізі конференції Європи УЄФА. Перемога дозволила команді посісти міцне місце в груповому турнірі та зміцнила її впевненість у завтрашньому дні. З іншого боку, «Мольде» доведеться перегрупуватися і оговтатися від поразки в наступному матчі.