Маккабі — Олімпіакос — 1:6. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2024-03-15 00:40 14 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Маккабі (Тель-Авів) і Олімпіакос (Пірей). ... Маккабі — Олімпіакос — 1:6. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

14 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Маккабі (Тель-Авів) і Олімпіакос (Пірей).

Маккаби - Олимпиакос - 1:6. Лига конференций. Обзор матча, статистикаМаккаби - Олимпиакос - 1:6. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Маккабі (Тель-Авів) — Олімпіакос (Пірей) — 1:6 (0:3)
Голи: E. Zahavi (57) — Деніел Поденс (10), K. Fortounis (36), A. Ель Каабі (45+3), A. Ель Каабі (65), Йоветіч (93), Y. El-Arabi (103)

Попередження: O. Davida (70), K. Fortounis (82), O. Давідзада (97), Деніел Поденс (97)

Огляд матчу Маккабі — Олімпіакос:

У довгоочікуваному матчі Ліги конференції Європи УЄФА між тель-авівським «Маккабі» і пірейським «Олімпіакосом» на вболівальників чекала захоплива гра на TSC Arena. Рахунок 0:3 на користь «Олімпіакоса» вже в перерві задав тон грі, яка мала стати домінуючою у виконанні грецької команди. Рахунок почався вже на 10-й хвилині, коли гравець «Олімпіакоса» Д. Поденсе, вивівши свою команду вперед. Маккабі Тель-Авів спробував здригнутися, зробивши заміну на 14-й хвилині: замість Д. Бітона в гру вступив Мілсон. Однак «Олімпіакос Пірей» продовжив атакувати і до перерви забив ще два м’ячі — відзначилися К. Фортуніс і А. Ель Каабі. У другому таймі «Маккабі Тель-Авів» призначив пенальті на 57-й хвилині, який реалізував Е. Захаві, подарувавши господарям поля проблиск надії.

Однак «Олімпіакос Пірей» швидко погасив усі шанси на повернення, забивши ще один гол від А. Ель Каабі на 65-й хвилині. По ходу гри напруга наростала: гравці обох команд отримували жовті картки. На 82-й хвилині жовту картку отримав гравець «Олімпіакоса» К. Фортуніс, а на 70-й хвилині — гравець «Маккабі» О. Давида. За рахунку 1:6 на користь «Олімпіакоса» обидві команди зробили кілька замін в останні хвилини матчу. Домінування «Олімпіакоса» було очевидним, оскільки на останніх хвилинах гри вони додали ще два голи від С. Йоветіча і Ю. Ель Арабі, оформивши вражаючу перемогу. Загалом, це була командна гра «Олімпіакоса», яка продемонструвала атакувальну майстерність і оборонну стабільність протягом усього матчу. Тель-авівський «Маккабі» прагнутиме перегрупуватися і оговтатися від цієї важкої поразки у своїх майбутніх матчах у Лізі Європи УЄФА.