Мальорка — Гранада — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-16 16:54 16 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Мальорка (Іспанія) і ... Мальорка — Гранада — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

16 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Мальорка (Іспанія) і Гранада (Іспанія).

Мальорка - Гранада - 1:0. Чемпионат Испании, 29-й тур. Обзор матча, статистикаМальорка - Гранада - 1:0. Чемпионат Испании, 29-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 29-й тур

Мальорка (Іспанія) — Гранада (Іспанія) — 1:0 (0:0)
Голи: Антоніо Райлло (85)

Предупредження: К. Ларін (23), Настасич (41)

Огляд матчу Мальорка — Гранада:

У довгоочікуваному матчі Ла Ліги «Мальорка» зустрілася з «Гранадою» на стадіоні «Естаді Мальорка Сон Мойкс». Перший тайм закінчився безгольовою нічиєю, оскільки обидві команди ніяк не могли вийти з глухого кута. Однак другий тайм виявився більш насиченим, і «Мальорка» в підсумку здобула перемогу над «Гранадою» з рахунком 1:0. У матчі було багато жовтих карток, а гравці «Мальорки» К. Ларін і М. Настасич отримали попередження. У другому таймі господарі зробили кілька важливих замін: Х. Копете, А. Санчеса і К. Ларіна замінили М. Морланес, Н. Радоньїч і А. Пратс відповідно.

У складі «Гранади» також відбулися зміни: з’явилися Г. Вільяр, М. Узуні, Бруно Мендес, К. Йозвяк і К. Нева замість М. Хонгла, М. Арезо, Р. Санчеса, А. Пуертаса і Т. Корбеану відповідно. Вирішальний момент у матчі настав на 85-й хвилині, коли гравець «Мальорки» А. Райо знайшов м’яч у сітці воріт, подарувавши своїй команді перевагу. Попри всі зусилля, «Гранада» не змогла зрівняти рахунок, і матч закінчився перемогою «Мальорки» з рахунком 1:0. Загалом це була запекла боротьба між командами, але «Мальорці» вдалося вибороти три важливі очки в турнірній таблиці Ла Ліги. На вболівальників чекав захопливий матч, сповнений драматизмом та напруженими моментами, що зробило цей вечір незабутнім на стадіоні «Естаді Мальорка Сон Мойкс».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Валенсія — Мальорка, Кадіс — Гранада.