Дармштадт — Баварія — 2:5. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-16 18:29 16 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Дармштадт (Німеччина) і ... Дармштадт — Баварія — 2:5. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

16 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Дармштадт (Німеччина) і Баварія (Мюнхен).

Дармштадт - Бавария - 2:5. Чемпионат Германии, 26-й тур. Обзор матча, статистикаДармштадт - Бавария - 2:5. Чемпионат Германии, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 26-й тур

Дармштадт (Німеччина) — Баварія (Мюнхен) — 2:5 (1:2)
Голи: Тім Скарке (28), O. Vilhelmsson (90+5) — Musiala Jamal (36), Кейн (45+1), Musiala Jamal (64), Гнабрі (74), М. Тел. (90+3)

Попередження: B. Franjic (67)

Огляд матчу Дармштадт — Баварія:

У довгоочікуваному матчі Бундесліги між командами SV Darmstadt 98 і «Баварія» на стадіоні Merck-Stadion am Böllenfalltor на вболівальників чекало захоплююче видовище. У перерві рахунок був 1:2 на користь «Баварії», але в підсумку гості здобули впевнену перемогу з рахунком 2:5. Перший гол у матчі стався на 28-й хвилині, коли гравець «Дармштадта 98» Т. Скарке влучив у сітку воріт, розлютивши вболівальників господарів. Однак «Баварія» швидко відповіла голами Й. Мусіали на 36-й хвилині та Х. Кейна перед самою перервою, забезпечивши собі перевагу на перерву. У другому таймі «Баварія» продовжила домінувати, і Й. Мусіала забив свій другий гол у матчі на 64-й хвилині. На 67-й хвилині жовту картку отримав гравець «Дармштадта 98» Б. Франьїч, що погіршило становище господарів поля.

На 70-й і 71-й хвилинах «Баварія» провела низку замін, щоб зберегти перевагу. Це виявилося ефективним, оскільки на 74-й хвилині С. Гнабрі забив гол, збільшивши рахунок. Гнабрі забив гол, збільшивши перевагу «Баварії» в рахунку. Команда «Дармштадт 98» зробила відчайдушні спроби повернутися в гру, зробивши кілька замін на 79-й хвилині. Проте, саме «Баварія» стала вирішальним фактором, коли М. Тель забив гол на 90-й хвилині й оформив перемогу з рахунком 2:5. Загалом, «Баварія» показала клінічний футбол, продемонструвавши свою майстерність в атаці та вміння використовувати свої шанси. Команда «Дармштадт 98» боролася щосили, але в підсумку поступилася супернику. У результаті «Баварія» зберегла свої міцні позиції в турнірній таблиці Бундесліги, а «СВ Дармштадт 98» буде прагнути відігратися в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бохум — Дармштадт, Баварія — Боруссія Д.