Салернітана — Лечче — 0:1. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-16 20:58 16 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) і ... Салернітана — Лечче — 0:1. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

16 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) і Лечче (Італія).

Салернитана - Лечче - 0:1. Чемпионат Италии, 29-й тур. Обзор матча, статистикаСалернитана - Лечче - 0:1. Чемпионат Италии, 29-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 29-й тур

Салернітана (Італія) — Лечче (Італія) — 0:1 (0:1)
Голи: Норберт Дьембер (17)

Попередження: Кулібалі (30), Джуліо Маджоре (45), Ю. Рамадані (49), R. Piccoli (54), Л. Пірола (73), A. Zanoli (82)

Огляд матчу Салернітана — Лечче:

У напруженому матчі Серії А між «Салернітаною» та «Лечче» на стадіоні «Арекі» з рахунком 1:0 перемогли гості. Гра почалася драматично: на 17-й хвилині гравець «Салернітани» Н. Дьомбер забив власний гол, забезпечивши «Лечче» перевагу. У першому таймі «Салернітана» намагалася знайти свій ритм, а захист «Лечче» чинив сильний опір. Крім того, господарі поля стали допускати фоли: до кінця першого тайму жовті картки отримали Л. Кулібалі та Г. Маджоре.

На початку другого тайму «Салернітана» провела тактичну заміну, випустивши І. Гоміса замість Л. Кулібалі, намагаючись переломити хід матчу. Однак, незважаючи на всі зусилля, «Салернітана» так і не змогла прорвати оборону «Лечче». Весь другий тайм обидві команди продовжували робити заміни, «Салернітана» намагалася знайти спосіб зрівняти рахунок, а «Лечче» — закріпити свою перевагу. У підсумку «Лечче» втримав перевагу 1:0 до фінального свистка. Матч був напруженим і конкурентним, обидві команди наполегливо боролися за три очки. Незважаючи на зусилля «Салернітани», «Лечче» вийшов переможцем і здобув важливу виїзну перемогу в Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Болонья — Салернітана, Лечче — Рома.