Ланс — Ніцца — 1:3. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-16 23:59 16 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і ... Ланс — Ніцца — 1:3. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

16 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і Ніцца (Франція).

Ланс - Ницца - 1:3. Чемпионат Франции, 26-й тур. Обзор матча, статистикаЛанс - Ницца - 1:3. Чемпионат Франции, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 26-й тур

Ланс (Франція) — Ніцца (Франція) — 1:3 (0:1)
Голи: Сепе Ельє Вахі (76) — Т. Моффі (11), Хепрен Тюрам (53), Т. Моффі (67)

Попередження: Агілар (37), Хепрен Тюрам (40), R. Perraud (46), Франковський (62), A. Хусанов (65), Пабло Росаріо (78), Едріан Томассон (89)

Огляд матчу Ланс — Ніцца:

У захопливому матчі між командами «Ленс» і «Ніцца» в Лізі 1 вболівальники на стадіоні «Стад Болле-Деліс» стали свідками захопливого футболу. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Ніцци» завдяки голу Т. Моффі на 11-й хвилині. У грі відбулося кілька замін: на 31-й хвилині «Ніцца» випустила М. Сансона замість Т. Луше, а «Ленс» зробив подвійну заміну в перерві, випустивши Ж. Градіта замість А. Хусанова. «Ніцца» збільшила свою перевагу на 53-й хвилині завдяки голу К. Тюрама, «Ленс» спробував повернутися в гру і зумів відігратися на 76-й хвилині завдяки голу Е. Вахи.

Однак «Ніцца» швидко відповіла ще одним голом на 67-й хвилині, цього разу з пенальті у виконанні Т. Моффі. Матч не обійшовся без драматизму: кілька жовтих карток було показано гравцям обох команд. Р. Агілар, К. Турам і Р. Перро з «Ніцци», а також П. Франковскі, А. Хусанов і А. Томассон із «Ленса» отримали попередження. Ближче до кінця матчу «Ніцца» зробила ще дві заміни, випустивши А. Клода-Моріса і А. Менді замість П. Росаріо і Т. Моффі відповідно. Ленс також зробив дві заміни: замість А. Фульгіні та А. Томассона з’явилися Д. Перейра да Кошта і Н. Ель-Айнауї. У підсумку «Ніцца» здобула перемогу з підсумковим рахунком 1:3, на радість своїх уболівальників. Це був захоплюючий поєдинок, який продемонстрував талант і майстерність обох команд Ліги 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лілль — Ланс, Ніцца — Нант.