Ювентус — Дженоа — 0:0. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-17 15:26 17 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і ... Ювентус — Дженоа — 0:0. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

17 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і Дженоа (Генуя).

Ювентус - Дженоа - 0:0. Чемпионат Италии, 29-й тур. Обзор матча, статистикаЮвентус - Дженоа - 0:0. Чемпионат Италии, 29-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 29-й тур

Ювентус (Турин) — Дженоа (Генуя) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Даніло (39), Андреа Камб’язо (58), Vitinha (65), Влаховіч (90+3), Влаховіч (90+3)

Огляд матчу Ювентус — Дженоа:

У напруженому поєдинку між «Ювентусом» і «Дженоа» жодна з команд не змогла домогтися успіху і завершила матч на «Альянц Стедіум» безгольовою нічиєю. У першому таймі обидві команди створили кілька гольових моментів, але надійний захист і воротар зберегли рахунок 0:0 до перерви. На 39-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ювентуса» Даніло, а на 58-й хвилині — А. Камб’ясо. На 58-й хвилині «Ювентус» здійснив дві перші заміни: В. Маккенні вийшов замість А. Рабіо, а Ф. К’єза — замість К. Йілдіза, а на 59-й хвилині Ф. Костич замінив С. Ілінга Жуніора. На 65-й хвилині жовту картку отримав Вітінья, а на 69-й хвилині М. Френдруп замінив К. Строотмана у складі «Дженоа». Ще дві заміни гості зробили на 70-й хвилині: А. Гудмундссон замінив Р. Малиновського.

Під час другого тайму обидві команди продовжували прагнути до перелому, але оборона трималася стійко. На 78-й хвилині «Ювентус» зробив ще одну заміну: Ф. Міретті замінив Т. Веа. Дженоа відповіла своєю заміною на 79-й хвилині: М. Ретегі вийшов замість Д. Анкії. Коли матч вступив у завершальну стадію, «Ювентус» зробив останню заміну: А. Камб’ясо змінив М. Кіна на 82-й хвилині. Дженоа також зробила дві пізні заміни: на 85-й хвилині М. Бані та М. Бадель вийшли замість Г. Чіттадіні та Е. Бохінена. У драматичній кінцівці матчу гравець «Ювентуса» Д. Влаховіч отримав дві жовті картки в компенсований час, що призвело до червоної картки та вилучення з гри. Незважаючи на перевагу в рахунку, «Дженоа» не змогла отримати вигоду, і матч завершився внічию. Загалом це був напружений поєдинок між «Ювентусом» і «Дженоа», у якому обидві команди продемонстрували надійність в обороні, але забракло гостроти в атаці, щоб завоювати три очки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лаціо — Ювентус, Дженоа — Фрозіноне.