Вболівальники «Челсі» кричали: «Ти не знаєш, що робиш!» — на адресу Почеттіно після заміни Мудрика

2024-03-17 19:32 Півзахисник «Челсі» Михайло Мудрик був замінений на 78-й хвилині матчу 1/4 фіналу Кубка Англії проти «Лестера» ... Вболівальники «Челсі» кричали: «Ти не знаєш, що робиш!» — на адресу Почеттіно після заміни Мудрика

Півзахисник «Челсі» Михайло Мудрик був замінений на 78-й хвилині матчу 1/4 фіналу Кубка Англії проти «Лестера» (4:2).

Маурісіо Почеттіно та Михайло Мудрик

Замість українця вийшов Карні Чуквуемека. Вболівальники «Челсі» зустріли цю заміну свистом та криками: «Ти не знаєш, що робиш!» — на адресу головного тренера команди Маурісіо Почеттіно.

Мудрик був замінений за рахунку 2:2. Чуквуемека забив третій гол «Челсі», а четвертий в активі Ноні Мадуеке, який замінив Рахіма Стерлінга на 86-й хвилині.

17.03.2024, 19:32
Чемпионат Франции Монпелье Нант 1 : 1 Закінчився
Чемпионат Украины Минай Черноморец - : - 27 апреля 13:00
Днепр-1 Динамо - : - 27 апреля 13:00
Чемпионат Англии Вест Хэм Ливерпуль - : - 27 апреля 14:30