Верона — Мілан — 1:3. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-17 17:58 17 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Верона (Італія) і ... Верона — Мілан — 1:3. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

17 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Верона (Італія) і Мілан (Італія).

Верона - Милан - 1:3. Чемпионат Италии, 29-й тур. Обзор матча, статистикаВерона - Милан - 1:3. Чемпионат Италии, 29-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 29-й тур

Верона (Італія) — Мілан (Італія) — 1:3 (0:1)
Голи: T. Noslin (64) — Ернандес (44), Пулішич (50), Самуель Чуквезе (80)

Попередження: Сердар (7), Томорі (30), Ернандес (45)

Огляд матчу Верона — Мілан:

У довгоочікуваному матчі Серії А між «Вероною» і «Міланом» на стадіоні «Маркантоніо Бентегоді» на вболівальників чекала захоплива гра з великою кількістю подій і драматизму. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Мілана», але в підсумку 1:3 — перемога гостей. У першому таймі було кілька ключових моментів, зокрема жовта картка для гравця «Верони» С. Сердара на 7-й хвилині та ще одна для гравця «Мілана» Ф. Томорі на 30-й хвилині.

Перед самою перервою «Мілан» домігся успіху завдяки голу Т. Ернандеса на 44-й хвилині. Другий тайм розпочався з моментальних замін з обох сторін: «Верона» випустила Д. Сільву замість С. Сердара, а «Мілан» замінив М. Габбіа на П. Калулу на 46-й хвилині. На 50-й хвилині «Мілан» збільшив свою перевагу за рахунок голу К. Пулішича, продемонструвавши свою майстерність в атаці. На 64-й хвилині «Верона» відбилася, забивши гол Т. Носліна, давши вболівальникам надію на повернення. Однак «Мілан» оформив перемогу ще одним голом на 79-й хвилині, цього разу від С. Чуквуезе. Попри всі зусилля, «Верона» не змогла домогтися успіху, і «Мілан» здобув перемогу. Матч не обійшовся без карток: на 45-й хвилині жовту картку отримав Т. Ернандес, а на 87-й хвилині — Т. Рейндерс. Обидві команди провели безліч замін під час гри, щоб освіжити склади і внести тактичні корективи. Загалом, це була захоплива зустріч між «Вероною» та «Міланом», у якій перемога з рахунком 1:3 дісталася команді гостей. У результаті «Мілан» продовжив свою сильну форму в Серії А, націлившись на успішну кампанію в чемпіонаті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кальярі — Верона, Фіорентина — Мілан.