Фрайбург — Байєр — 2:3. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-17 18:24 17 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і ... Фрайбург — Байєр — 2:3. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

17 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і Байєр (Леверкузен).

Фрайбург - Байер - 2:3. Чемпионат Германии, 26-й тур. Обзор матча, статистикаФрайбург - Байер - 2:3. Чемпионат Германии, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 26-й тур

Фрайбург (Німеччина) — Байєр (Леверкузен) — 2:3 (1:2)
Голи: Р. Доан (10), Яннік Кейтель (79) — Віртц (2), Гложек (40), Шик (53)

Предупредження: Ніколас Хьофлер (72)

Огляд матчу Фрайбург — Байєр:

У захопливому матчі Бундесліги між командами «СК Фрайбург» і «Байєр Леверкузен» на стадіоні «Європа-Парк» на вболівальників чекала захоплива гра, що завершилася перемогою «Байєр Леверкузен» із рахунком 3:2. У першому таймі обидві команди вели запеклу боротьбу за контроль над грою, і «Байєр Леверкузен» вийшов уперед уже на 2-й хвилині завдяки голу Ф. Віртца. Однак «Фрайбург» швидко зрівняв рахунок на 10-й хвилині завдяки голу Р. Доана. Перед самою перервою «Байєр Леверкузен» зумів повернути собі лідерство, забивши гол А. Глозека на 40-й хвилині. Глозека на 40-й хвилині, і рахунок став 1−2 на користь «Байєра Леверкузена».

Другий тайм продовжився в напруженій боротьбі двох команд, і на 53-й хвилині «Байєр Леверкузен» збільшив свою перевагу, забивши гол П. Шика. Фрайбург" відбився і зумів відігратися на 79-й хвилині завдяки голу Й. Кейтеля, довівши рахунок до 2:3. У грі було проведено кілька замін в обох командах, щоб змінити хід матчу. «Фрайбург» здійснив загалом п’ять замін, зокрема Р. Саллай, М. Гінтер, В. Гріфо, Л. Холер і М. Рол. Леверкузенський «Байєр» також зробив чотири заміни, серед яких були такі гравці, як А. Адлі, Ж. Фрімпонг, Р. Андрич і Е. Паласіос. Незважаючи на пізні спроби «Фрайбурга» зрівняти рахунок, леверкузенський «Байєр» утримав перевагу і здобув перемогу з підсумковим рахунком 2:3. Матч продемонстрував конкурентну природу Бундесліги і подарував уболівальникам захоплююче видовище.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія М — Фрайбург, Байєр — Хоффенхайм.