Вільярреал — Валенсія — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-17 19:12 17 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і ... Вільярреал — Валенсія — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

17 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і Валенсія (Іспанія).

Вильярреал - Валенсия - 1:0. Чемпионат Испании, 29-й тур. Обзор матча, статистикаВильярреал - Валенсия - 1:0. Чемпионат Испании, 29-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 29-й тур

Вільярреал (Іспанія) — Валенсія ( Іспанія) — 1:0 (0:0)
Голи: Дж. Куенка (54)

Попередження: Кіко (12), Коклен (35), Гайя (36), Баена (41), Дж. Куенка (52), A. Mandi (70)

Огляд матчу Вільярреал — Валенсія:

У довгоочікуваному матчі Ла Ліги «Вільярреал» і «Валенсія» зустрілися на «Естадіо де ла Сераміка» в напруженій і запеклій боротьбі. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0, але друга половина принесла багато радості вболівальникам, присутнім на матчі. Матч розпочався з фізичної боротьби: на самому початку було видано кілька жовтих карток. Гравці «Вільярреала» Кіко Феменія і Ф. Коклен опинилися в суддівській книжці, як і гравець «Валенсії» Х. Гайя. На 39-й хвилині у «Вільярреала» була чудова нагода відзначитися з пенальті, але А. Баена не зміг реалізувати її. На початку другого тайму обидві команди здійснили тактичні зміни, зробивши заміни. Валенсія випустила Т. Коррейю замість Ж. Гайї, а Вільярреал замінив Ф. Коклена на Д. Парехо. Парехо. На 54-й хвилині «Вільярреал» вийшов уперед, і Х. Куенка забив гол.

«Вільярреал» продовжував нагнітати тиск, роблячи нові заміни, щоб зберегти склад. Г. Гуедес і К. Ромеро вийшли замість Х. Куенки і Г. Морено, а «Валенсія» ввела в гру Д. Фульк’є і Р. Яремчука замість Х. Васкеса і Ф. Переса. Коли матч вступив у завершальну стадію, обидві команди здійснили нові заміни в пошуках вирішального голу. У «Вільярреала» замість Е. Капуе вийшов Б. Траоре, а у «Валенсії» замість А. Альмейди і Х. Л. Моралеса — Х. Гуерра та А. Альмейда. У підсумку «Вільярреал» вистояв і здобув важку перемогу над «Валенсією» з рахунком 1:0. Ця перемога дуже важлива для «Вільярреала», який прагне піднятися в турнірній таблиці Ла Ліги, в той час як «Валенсія» буде розчарована тим, що нічого не взяла з цього матчу. На вболівальників чекала напружена і видовищна гра, яка продемонструвала талант і конкурентоспроможність обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вільярреал — Атлетіко, Валенсія — Мальорка.