Монпельє — ПСЖ — 2:6. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-17 23:42 17 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) і ... Монпельє — ПСЖ — 2:6. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

17 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) і ПСЖ (Париж).

Монпелье - ПСЖ - 2:6. Чемпионат Франции, 26-й тур. Обзор матча, статистикаМонпелье - ПСЖ - 2:6. Чемпионат Франции, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 26-й тур

Монпельє (Франція) — ПСЖ (Париж) — 2:6 (2:2)
Голи: Арно Нордін (30), Саваньє (45+1) — Вітінья (14), Мбаппе (22), Мбаппе (50), Кан-ін Лі (53), Мбаппе (63), Н. Мендес (89)

Предупредження: L. Беральдо (38), Доннарумма (45+1), Н. Мендес (72)

Огляд матчу Монпельє — ПСЖ:

У захопливому матчі Ліги 1 між «Монпельє» і «Парі Сен-Жермен» на стадіоні «Стад де ла Моссон-Мондіаль 98» на вболівальників чекало захоплююче видовище. У перерві рахунок був напруженим — 2:2, але саме «Парі Сен-Жермен» вийшов уперед, здобувши впевнену перемогу з рахунком 6:2 наприкінці гри. Матч почався з бурхливої події: Вітінья відкрив рахунок за «Парі Сен-Жермен» на 14-й хвилині, потім був гол суперзірки Кіліана Мбаппе на 22-й хвилині. Монпельє швидко відповів голом А. Нордіна на 30-й хвилині, щоб відігратися. Перший тайм закінчився з пенальті, призначеного Т. Саваньє у ворота «Монпельє», і жовтими картками Л. Беральдо («Парі Сен-Жермен») і Г. Доннарумми.

У другому таймі «Парі Сен-Жермен» узяв гру під свій контроль: Мбаппе забив свій другий гол у матчі на 50-й хвилині, а потім Лі Канг-Ін — на 53-й хвилині. Монпельє зробив кілька замін, намагаючись переломити хід гри, але «Парі Сен-Жермен» продовжив свою перевагу, забивши ще один гол Мбаппе на 63-й хвилині. Під кінець гри «Парі Сен-Жермен» збільшив свою перевагу, забивши гол Н. Мендеша на 89-й хвилині, і оформив перемогу з рахунком 6:2. Попри всі зусилля «Монпельє», вони не змогли стримати атакуючу міць «Парі Сен-Жермен». Загалом це був захопливий матч, який продемонстрував талант і майстерність обох команд. Клінічна гра «Парі Сен-Жермена» в підсумку стала вирішальним фактором у досягненні всеосяжної перемоги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гавр — Монпельє, Марсель — ПСЖ.