Грузія — Люксембург — 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2024-03-21 21:13 21 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Грузії та Збірна Люксембургу. Грузия ... Грузія — Люксембург — 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

21 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Грузії та Збірна Люксембургу.

Грузия - Люксембург - 2:0. Евро-2024. Обзор матча, статистикаГрузия - Люксембург - 2:0. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Грузія — Люксембург — 2:0 (1:0)
Голи: Б. Зівзівадзе (41)

Попередження: Б. Зівзівадзе (22), Пінто (24)

Огляд матчу Грузія — Люксембург:

У захопливому матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи на стадіоні «Динамо» імені Бориса Пайчадзе збірна Грузії здобула перемогу над Люксембургом із рахунком 1:0 у перерві та 2:0 в основний час. Матч був наповнений напруженими моментами і ключовими подіями, які тримали вболівальників у напрузі. Початок матчу було покладено на 22-й хвилині, коли жовту картку показали гравцеві збірної Грузії Б. Зівзівадзе. Зівзівадзе, а потім на 24-й хвилині — гравцеві збірної Люксембургу Міке Пінто. Однак саме Зівзівадзе істотно вплинув на хід гри, забивши гол на 40-й хвилині та подарувавши Грузії перевагу. Люксембург зробив ранню заміну на 42-й хвилині: замість Пінто вийшов М. Мартінс. Люксембург думав, що зрівняв рахунок на 53-й хвилині, але гол було скасовано через фол Г. Родрігеса.

Результат матчу змінився на 58-й хвилині, коли гравець збірної Люксембургу М. Шано отримав червону картку, залишивши свою команду вдесятьох. Грузія скористалася цією перевагою і додала до своєї переваги ще один гол від Зівзівадзе на 63-й хвилині. На 72-й і 77-й хвилинах обидві команди провели низку замін, випустивши на поле свіжі сили. Напруга наростала, коли гравцям обох сторін було показано жовті картки: Н. Квеквескірі і Ж. Канкава з Грузії отримали вилучення на 78-й і 87-й хвилинах відповідно, а люксембуржці Г. Мартінс Перейра і Ф. Бонерт — на 87-й і 90-й хвилинах. На 86-й хвилині Грузія зробила останню заміну, замінивши Зівзівадзе на Г. Квілітая. Незважаючи на доблесні зусилля Люксембургу, Грузія стала заслуженим переможцем матчу, продемонструвавши свою силу і рішучість у кваліфікації до чемпіонату Європи. Вболівальники на «Динамо Арені» імені Бориса Пайчадзе стали свідками захопливого футболу, в якому Грузія здобула важливі три очки в боротьбі за вихід на престижний чемпіонат.