Польща — Естонія — 5:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2024-03-21 23:35 21 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Польщі та Збірна Естонії. Польша ... Польща — Естонія — 5:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

21 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Польщі та Збірна Естонії.

Польша - Эстония - 5:1. Евро-2024. Обзор матча, статистикаПольша - Эстония - 5:1. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Польща — Естонія — 5:1 (1:0)
Голи: Франковський (22), Зелінські (50), Jakub Piotrowski (70), Karol Mets (74), С. Szymański (77) — K. Гусар (78)

Попередження: M. Paskotsi (15), M. Paskotsi (27), T. Puchacz (60)

Огляд матчу Польща — Естонія:

У захопливому матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи між збірними Польщі та Естонії на стадіоні «Народовий» Польща здобула впевнену перемогу з рахунком 5:1. Рахунок у перерві був 1:0 на користь Польщі, але в другому таймі вони додали в напруженні і здобули переконливу перемогу. Матч почався напружено: на 15-й хвилині жовту картку отримав гравець збірної Естонії М. Паскоці. Однак уже на 22-й хвилині Польща вирвала перемогу завдяки голу П. Франковскі. Проблеми Естонії посилилися, коли через п’ять хвилин Паскоці отримав червону картку, і на полі залишилося 10 осіб.

У другому таймі Польща продовжила домінувати в грі, голи забили П. Зелінські на 50-й хвилині, Ю. Піотровські на 70-й хвилині і С. Шиманські на 77-й хвилині. Естонії вдалося забити гол у власні ворота К. Метса на 74-й хвилині та гол М. Веткаля на 78-й хвилині. Веткаля на 78-й хвилині. Обидві команди провели кілька замін протягом матчу, щоб освіжити свою тактику. Польща випустила на поле М. Кеша, Т. Пухача, А. Буксу, С. Шиманські та Я. Модера, а Естонія — К. Гусара, К. Палуметса, О. Юргенса, А. Пікка та М. Соометса. Загалом, Польща здобула переконливу перемогу над Естонією в матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи. Ця перемога додасть їм упевненості у своїх силах і дозволить продовжити кампанію в лізі.