Євро-2024 U-19. Юнацька збірна України розгромила Швейцарію і здобула путівку до фінального турніру

2024-03-26 17:27 Сьогодні, 26 березня юнацька збірна України (футболісти не старші 2005 року народження) завершила боротьбу в еліт-раунді ... Євро-2024 U-19. Юнацька збірна України розгромила Швейцарію і здобула путівку до фінального турніру

Сьогодні, 26 березня юнацька збірна України (футболісти не старші 2005 року народження) завершила боротьбу в еліт-раунді відбору Євро-2024 U-19.

Євро-2024 U-19. Еліт-раунд відбору. Група 7

Україна U-19Швейцарія U-193:0 (0:0)
Голи
: Синчук (63), Пономаренко (68, 78).

Україна: Крапивцов, Гусєв (Стрюков, 90+1), Мельниченко, Михавко, Огарков, Гаджиєв (Тутєров, 90+1), Ващенко, Кревсун (Баденко, 84), Синчук, Пономаренко (Дубровний, 84), Маткевич (Цуканов, 71).

Швейцарія: Хубер, Аншо (Манзанбі, 78), Огбус, Зайлер, Деме, Окафор (Джемалія, 54), Маркес, Кесслер (Ваттара, 69), Беней, Ліг (Люті, 54), Зе (Нілакандан, 54).

Раніше підопічні Дмитра Михайленка здолали Північну Македонію (2:0) та Латвію (3:0). Швейцарці також здобули дві перемоги, але мали гіршу різницю м’ячів. Тож для здобуття першої сходинки в групі й путівки на Євро українцям було достатньо нічиєї в сьогоднішньому поєдинку в Скоп’є.

На початку зустрічі Маткевич головою пробив у площину, незабаром іншу його спробу заблокував візаві. Швейцарці відповіли небезпечним ударом зі штрафного поруч зі стійкою. На 26-й хвилині Синчук пробив із гострого кута, але Хубер свою команду виручив. Наприкінці першого тайму після кутового вище цілі прийшовся удар Михавко. Незадовго до перерви Беней скористався помилкою українських захисників, але з убивчої позиції пробив у руки Крапивцову.

На 55-й хвилині Беней знову опинився на хорошій позиції, але пробив вище. Українці відповіли небезпечним ударом Синчука, який у стрибку потягнув Хубер. Але на 63-й хвилині той же Синчук перехопив м’яч біля чужого штрафного й цього разу влучив точно в дев’ятку, відкривши рахунок.

Спроби швейцарців швидко відігратися виявилися невдалими. Натомість на 68-й хвилині після закидання Кревсуна випередив кіпера й відправив м’яч у порожні ворота Пономаренко. Пізніше Матвій оформив дубль, скориставшись класним пасом Михавка із центра поля. У підсумку збірна України здобула звитягу з рахунком 3:0.

Таким чином, наші хлопці здобули три вікторії, посіли першу сходинку в групі та кваліфікувалися на чемпіонат Європи, який проходитиме 15-28 липня в Північній Ірландії за участі восьми збірних. Жеребкування фінального турніру відбудеться 17 квітня в Белфасті.

Кращий коментар

auto-fa
Ба вовна - Опытный писатель
26.03.2024 17:55
Ну в цей час "олімпійці" Брагару, Очередько, Квасніца грали за U-21, Судаков, Таловеров та Бражко за основну, Бондаренко та Криськів філоніли. То ж ті хто зилилися Японії, там власне з основи лише пару гравців. Тож так, Ротаню потрібно змінити склад на основний, але усі інші збірні грали офіційні матчі тож він не мав можливості бажаних гравців задіяти.