Лілль — Ланс — 2:1. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-29 23:56 29 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і ... Лілль — Ланс — 2:1. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

29 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і Ланс (Франція).

Лилль - Ланс - 2:1. Чемпионат Франции, 27-й тур. Обзор матча, статистикаЛилль - Ланс - 2:1. Чемпионат Франции, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 27-й тур

Лілль (Франція) — Ланс (Франція) — 2:1 (1:0)
Голи: Є. Жегрова (9), Є. Жегрова (60) — Сепе Ельє Вахі (78)

Предупредження: Факундо Медіна (35), Андре (52), Є. Жегрова (64), Сепе Ельє Вахі (64), Давид да Коста (88), Бенталеб (88)

Огляд матчу Лілль — Ланс:

У захопливому матчі Ліги 1 між командами «Лілль» і «Ленс» на стадіоні «Декатлон Арена — Стад П’єр-Морі» на вболівальників чекало захопливе видовище: обидві команди викладалися на полі на повну. У перерві рахунок був 1:0 на користь «Лілля», але в другому таймі «Ленс» дав відсіч, що призвело до напруженого фіналу з рахунком 2:1 на користь «Лілля». Гра розпочалася з ударного початку, коли гравець «Лілля» Е. Жегрова на 9-й хвилині знайшов крапку в сітці воріт, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. «Ленс» спробував повернутися в гру, але захист «Лілля» тримався стійко. Жовта картка, отримана Ф. Медіною на 35-й хвилині. Медіною на 35-й хвилині, посилила напругу на полі. У другому таймі «Лілль» збільшив свою перевагу на 60-й хвилині завдяки голу Є. Жегрова, поставивши господарів у зручне становище.

Однак «Ленс» швидко відповів своїм голом на 78-й хвилині, забитим Е. Вахі, що зробило кінцівку матчу захоплюючою. Обидві команди проводили стратегічні заміни протягом усієї гри, намагаючись здобути перевагу над суперником. У «Ленса» вийшли В. Саїд, П. Франковскі, Хоаннер Чавес і С. Абдул Самед, а в «Лілля» — А. Унас, Р. Кабелла, Х. Харальдссон і Ж. Давид. Ближче до кінця матчу напруга зросла: жовті картки отримали гравці обох команд. Наприкінці матчу в суддівській книжці опинилися Н. Бенталеб і Е. Жегрова з «Лілля», а також Д. Перейра да Коста з «Ленса». В останні хвилини матчу «Ленс» здійснив останню заміну, випустивши Р. Агілара замість А. Загалом це була захоплива зустріч двох суперників у Лізі 1, в якій «Лілль» здобув перемогу над «Ленсом» з рахунком 2:1. На вболівальників чекав захопливий матч, сповнений голів, подій і драматизму аж до фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лілль — Марсель, Ланс — Гавр.