Наполі — Аталанта — 0:3. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-30 15:26 30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і ... Наполі — Аталанта — 0:3. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і Аталанта (Бергамо).

Наполи - Аталанта - 0:3. Чемпионат Италии, 30-й тур. Обзор матча, статистикаНаполи - Аталанта - 0:3. Чемпионат Италии, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 30-й тур

Наполі (Неаполь) — Аталанта (Бергамо) — 0:3 (0:2)
Голи: А. Міранчук (26), Скамакка (45), Т. Купмейнерс (88)

Попередження: Осімхен (38), Колашинац (54), Т. Купмейнерс (82), Ді Лоренцо (84)

Огляд матчу Наполі — Аталанта:

У довгоочікуваному матчі Серії А «Наполі» зустрівся з «Аталантою» на стадіоні «Дієго Армандо Марадона». У перерві рахунок матчу був 0:2 на користь «Аталанти», голи забили А. Міранчук на 26-й хвилині і Г. Скамакка на 45-й хвилині.

У другому таймі «Наполі» спробував переломити хід зустрічі, зробивши кілька замін, випустивши на поле таких гравців, як Г. Распадорі та К. Нгонге на 46-й хвилині. Однак «Аталанта» продовжувала домінувати в грі, зробивши стратегічні заміни: Д. Дзаппакоста та М. Руджері вийшли на поле на 60-й хвилині. Під час матчу на полі виникла напружена ситуація: обидві команди отримали жовті картки. Гравці «Аталанти» С. Колашинац і Т. Купмайнерс дістали жовті картки на 54-й і 82-й хвилинах відповідно, а гравці «Наполі» В. Осімхен і Г. Ді Лоренцо — на 38-й і 84-й хвилинах. На 88-й хвилині «Аталанта» поставила крапку в матчі, забивши гол Т. Купмайнерса, і рахунок став 0:3 на користь «Аталанти». Незважаючи на спроби «Наполі» відігратися в другому таймі, сильна гра «Аталанти» забезпечила їм перемогу в цьому поєдинку Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монца — Наполі, Кальярі — Аталанта.