Торіно — Монца — 1:0. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-30 18:01 30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) і ... Торіно — Монца — 1:0. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) і Монца (Італія).

Торино - Монца - 1:0. Чемпионат Италии, 30-й тур. Обзор матча, статистикаТорино - Монца - 1:0. Чемпионат Италии, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 30-й тур

Торіно (Турин) — Монца (Італія) — 1:0 (0:0)
Голи: Санабрія (69)

Предупредження: Маттео Пессіна (67), Маттео Пессіна (72), Кальдірола (76)

Огляд матчу Торіно — Монца:

У напруженому матчі Серії А на «Стадіо Олімпіко Гранде Торіно» «Торіно» зумів здобути перемогу над «Монцою» з рахунком 1:0. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0, але в другому відбулося кілька драматичних моментів, які в підсумку призвели до перемоги «Торіно». Переломний момент у матчі настав на 69-й хвилині, коли у ворота «Торіно» було призначено пенальті, який успішно реалізував А. Санабрія. Цей вирішальний гол вивів «Торіно» вперед і став вирішальним фактором у матчі. «Монца» спробувала відігратися, але їхнім зусиллям завадила червона картка, отримана М. Пессіною на 72-й хвилині. Пессіною на 72-й хвилині.

У результаті «Монца» залишилася вдесятьох на полі до кінця матчу, що ускладнило завдання з пошуку рівних. Обидві команди провели кілька замін протягом матчу: «Торіно» випустив Д. Окереке замість А. Санабрії на 62-й хвилині, а «Монца» зробила загалом п’ять замін, включно з виходом Д. Мальдіні й А. Карбоні на 56-й хвилині. Не обійшлося в матчі й без жовтих карток: у другому таймі «Монца» отримала три жовті картки, а Л. Кальдирола і С. Бірінделлі були вилучені з поля. Бірінделлі були вилучені з поля на 70-й та 77-й хвилинах відповідно. Загалом це була запекла боротьба між «Торіно» та «Монцою», але в підсумку «Торіно» здобув перемогу з рахунком 1:0. Цей результат був дуже важливий для «Торіно», адже вони продовжують боротися за вищу позицію в турнірній таблиці Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Емполі — Торіно, Монца — Наполі.