Ноттінгем Форест — Кр-л Пелас — 1:1. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-30 19:01 30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) ... Ноттінгем Форест — Кр-л Пелас — 1:1. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) і Кр-л Пелас (Лондон).

Ноттингем Форест - Кр-л Пэлас - 1:1. Чемпионат Англии, 30-й тур. Обзор матча, статистикаНоттингем Форест - Кр-л Пэлас - 1:1. Чемпионат Англии, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 30-й тур

Ноттінгем Форест (Англія) — Кр-л Пелас (Лондон) — 1:1 (0:1)
Голи: Вуд (61) — Дж. Матета (11)

Предупредження: Феліпе (49), Шлупп (70)

Огляд матчу Ноттінгем Форест — Кр-л Пелас:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги між «Ноттінгем Форест» і «Кристал Пелас» обидві команди наполегливо билися, щоб заробити цінне очко в нічиїй 1:1 на «Сіті Граунд». Перший гол у матчі трапився на 11-й хвилині, коли гравець «Кристал Пелас» Ж. Матета влучив у сітку воріт, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. «Ноттінгем Форест» спробував швидко відповісти і зробив заміну на 46-й хвилині, випустивши І. Сангаре замість А. Еланги. На 49-й хвилині «Ноттінгем Форест» отримав жовту картку, але на 61-й хвилині зумів зрівняти рахунок, забивши гол К. Вуда. Господарі продовжували наполягати на перемозі і на 60-й хвилині зробили ще одну заміну: Д. Орігі замінив Г. Рейну.

У складі «Кристал Пелас» також відбулися зміни: на 65-й хвилині замість Дж. Шлуппа з’явився Дж. Незважаючи на те, що обидві команди створювали моменти, рахунок так і залишився рівним. На 70-й хвилині «Кристал Пелас» отримав жовту картку, коли був вилучений Дж. Шлепп. У заключній стадії матчу обидві команди провели чергові заміни, щоб спробувати домогтися перемоги. Ноттінгем Форест випустив О. Айну замість Х. Тоффоло на 84-й хвилині, а Кристал Пелас замінив Т. Мітчелла на Н. Клайна на 90-й хвилині. У підсумку жодна з команд не змогла домогтися перемоги, і матч завершився внічию 1:1. «Ноттінгем Форест» буде задоволений тим, що зумів заробити очко, а «Кристал Пелас» буде розчарований тим, що втратив перевагу. Тепер обидві команди прагнутимуть до наступних матчів, щоб піднятися вгору по турнірній таблиці Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ноттінгем Форест — Фулхем, Борнмут — Кр-л Пелас.