Мец — Монако — 2:5. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-30 19:53 30 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Мец (Франція) і ... Мец — Монако — 2:5. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

30 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Мец (Франція) і Монако (Франція).

Мец - Монако - 2:5. Чемпионат Франции, 27-й тур. Обзор матча, статистикаМец - Монако - 2:5. Чемпионат Франции, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 27-й тур

Мец (Франція) — Монако (Франція) — 2:5 (0:3)
Голи: P. Diallo (78), I. Sane (84) — Мінаміно (4), Магнес Акліуш (10), Вандерсон (16), Ф. Балогун (76), Ф. Балогун (87)

Огляд матчу Мец — Монако:

У захопливому матчі Ліги 1 між командами «Метц» і «Монако» на стадіоні «Сен-Сімфорьєн» перемогу здобув «Монако» з рахунком 5:2. Матч почався з домінування «Монако», і голи прийшли з перших хвилин. На 4-й хвилині Такумі Мінаміно вдалим ударом відкрив рахунок у матчі за «Монако». Через шість хвилин Махді Аклюш подвоїв перевагу «Монако», забивши гол. На 16-й хвилині Вандерсон додав третій гол за «Монако», і «Метц» відійшов на другий план. На 24-й хвилині «Метц» спробував перегрупуватися і здійснив заміну, випустивши Ж. Асоро замість П. Діалло в спробі змінити своє становище. Однак «Монако» продовжував домінувати в матчі.

На 65-й хвилині «Монако» зробив першу заміну, замінивши К. Діатту на Т. Мінаміно, який забив гол. Ця зміна відразу ж далася взнаки, оскільки Ф. Балогун забив четвертий гол «Монако» на 76-й хвилині. На 78-й хвилині «Метц» зумів відігратися завдяки голу Діалло, що дало їм проблиск надії. Однак «Монако» швидко погасив цю надію, забивши ще один гол від Ф. Балогуна на 87-й хвилині. На 84-й хвилині «Метцу» вдалося забити другий гол завдяки І. Сані, але було надто мало і надто пізно. Матч закінчився переконливою перемогою «Монако» з рахунком 5:2. Незважаючи на поразку, «Метц» продемонстрував бойовий дух і рішучість протягом усього матчу. З іншого боку, «Монако» продемонстрував свою майстерність в атаці та клінічну завершеність, забезпечивши собі всі три очки в цьому захопливому поєдинку Ліги 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брест — Мец, Монако — Ренн.