Валенсія — Мальорка — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-30 21:28 30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) і ... Валенсія — Мальорка — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) і Мальорка (Іспанія).

Валенсия - Мальорка - 0:0. Чемпионат Испании, 30-й тур. Обзор матча, статистикаВаленсия - Мальорка - 0:0. Чемпионат Испании, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 30-й тур

Валенсія (Іспанія) — Мальорка (Іспанія) — 0:0 (0:0)

Огляд матчу Валенсія — Мальорка:

У довгоочікуваному матчі Ла Ліги на «Естадіо де Месталья» «Валенсія» зійшлася з «Мальоркою» в захопливому поєдинку, який у підсумку завершився внічию 0:0. Обидві команди наполегливо билися впродовж усієї гри, але жодна зі сторін так і не змогла влучити у площину воріт, що призвело до нічийного результату. У першій половині матчу відбулося кілька ранніх замін: на 17-й хвилині «Валенсія» випустила Р. Яремчука замість Д. Лопеса. У складі «Мальорки» також відбулася заміна: на 35-й хвилині О. Маскарелл змінив Саму Косту. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0, оскільки обидві команди ніяк не могли вийти з глухого кута. У другому таймі обидві команди продовжили тиснути на суперника в пошуках голу. На 46-й хвилині «Мальорка» зробила ще одну заміну, випустивши А. Пратса замість К. Ларіна.

Валенсія відповіла двома замінами: П. Гонсалес і Д. Фульк’є вийшли замість Х. Герри і Х. Васкеса на 65-й хвилині. Коли матч вступив у завершальну стадію, обидві команди спробували домогтися успіху за рахунок нових замін. У «Мальорки» швидко з’явилися Т. Лато замість Ж. Кости, Н. Радоньїч замість Н. Відаля і А. Санчес замість М. Морланеса. Валенсія також внесла зміни: Х. Гільямон і Ф. Перес замінили А. Марі та С. Амаллаха на 80-й хвилині. Ближче до кінця гри напруга зросла, і на 90-й хвилині Саму Кості з Мальорки було показано жовту картку. Незважаючи на пізній драматизм, жодна з команд не змогла переломити ситуацію, і матч завершився наполегливою нічиєю 0:0. Загалом, це був конкурентний і рівний поєдинок між «Валенсією» та «Мальоркою». Обидві команди показали гідну гру, але в підсумку були змушені задовольнятися загальними очками. Уболівальники на «Естадіо де Месталья» стали свідками захопливого футболу, хоча рахунок на табло до фінального свистка так і не змінився.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Осасуна — Валенсія, Мальорка — Реал.