Ліон — Реймс — 1:1. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-30 23:54 30 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ліон (Франція) і ... Ліон — Реймс — 1:1. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

30 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ліон (Франція) і Реймс (Франція).

Лион - Реймс - 1:1. Чемпионат Франции, 27-й тур. Обзор матча, статистикаЛион - Реймс - 1:1. Чемпионат Франции, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 27-й тур

Ліон (Франція) — Реймс (Франція) — 1:1 (0:0)
Голи: Ernest Nuamah (65) — J. Окуму (55)

Попередження: R. Khadra (20), Duje Ćaleta-Car (71), Толіссо (76), A. Richardson (78), Маршалл Мунеці (90+1)

Огляд матчу Ліон — Реймс:

У захопливому матчі Ліги 1 між «Ліоном» і «Реймсом» на стадіоні Groupama Stadium команди зіграли внічию 1:1. Перший тайм закінчився безгольовим, обидві сторони намагалися вийти з глухого кута. Перша помітна подія в матчі сталася на 20-й хвилині, коли гравець «Реймса» Р. Хадра отримав жовту картку. На самому початку другого тайму «Ліон» зробив заміну, замінивши на 46-й хвилині Р. Черкі на Е. Нуама.

На 55-й хвилині «Реймс» вийшов уперед завдяки голу Ж. Окуму. Ліон швидко відповів своїм голом на 65-й хвилині, який забив Е. Нуама. У другому таймі обидві команди провели безліч замін, намагаючись знайти переможний гол. Ліон випустив А. Лаказетта і Н. Матіча на 62-й хвилині, а Реймс зробив перші дві заміни на 72-й хвилині. Ближче до кінця матчу ситуація загострилася: жовті картки отримали гравці Ліона Д. Калета-Кар на 71-й хвилині та К. Толіссо на 76-й хвилині, а також А. Річардсон на 78-й хвилині та М. Муньєці на 90-й хвилині. На останніх хвилинах гри обидві команди провели ще по одній заміні, але жодна з них не змогла знайти переможний гол. Матч закінчився внічию 1:1, і «Ліону», і «Реймсу» довелося задовольнятися одним очком у запеклій боротьбі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Нант — Ліон, Реймс — Ніцца.