Барселона — Лас-Пальмас — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-31 00:05 30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і ... Барселона — Лас-Пальмас — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і Лас-Пальмас (Іспанія).

Барселона - Лас-Пальмас - 1:0. Чемпионат Испании, 30-й тур. Обзор матча, статистикаБарселона - Лас-Пальмас - 1:0. Чемпионат Испании, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 30-й тур

Барселона (Іспанія) — Лас-Пальмас (Іспанія) — 1:0 (0:0)
Голи: Рафінья (60)

Предупредження: S. Cardona (14), Я. Гюндоган (52), Роберто (63), Íñigo Martínez (64)

Огляд матчу Барселона — Лас-Пальмас:

У довгоочікуваному матчі Ла Ліги між «Барселоною» і «Лас-Пальмасом» на «Естаді Олімпік Льюїс Компаніс» на вболівальників чекало захоплююче видовище, що завершилося перемогою «Барселони» з рахунком 1:0.

Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди не могли вийти з глухого кута. Незважаючи на кілька перспективних атак з обох сторін, рахунок у перерві так і залишився безрезультатним — 0:0. Перелом у грі настав на 24-й хвилині, коли воротар «Лас-Пальмаса» Альваро Вальєс отримав червону картку, залишивши свою команду вдесятьох до кінця матчу. Це стало вирішальним моментом, оскільки «Барселона» скористалася чисельною перевагою. На 59-й хвилині Рафінья забив гол і вивів свою команду вперед 1:0. Натовп вибухнув від радості, коли «Барселона» вийшла вперед. У матчі відбулося кілька замін в обох командах у спробі змінити хід гри. На 56-й хвилині «Барселона» випустила Ф. Лопеса замість Жоао Фелікса, а «Лас-Пальмас» здійснив кілька замін, зокрема Мунір Ель-Хаддаді замінив А. Есканделя на 28-й хвилині. Коли гра вступила в завершальну стадію, напруга зросла: гравцям обох команд були показані жовті картки. На 88-й хвилині жовту картку отримав гравець «Барселони» Ж. Кансело, що додало драматизму матчу. У підсумку «Барселона» зуміла втримати невелику перевагу і здобула перемогу над «Лас-Пальмасом» з рахунком 1:0. Загалом це був захопливий матч, який продемонстрував талант і цілеспрямованість обох команд, але в підсумку перемогла «Барселона».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кадіс — Барселона, Лас-Пальмас — Севілья.