Ерік тен Хаг: «МЮ пощастило здобути один бал в матчі з «Брентфордом»

2024-04-01 00:44 Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Ерік тен Хаг прокоментував результат матчу 30-го туру чемпіонату Англії проти «Брентфорда» ... Ерік тен Хаг: «МЮ пощастило здобути один бал в матчі з «Брентфордом»

Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Ерік тен Хаг прокоментував результат матчу 30-го туру чемпіонату Англії проти «Брентфорда» (1:1).

Ерік тен Хаг, Getty Images

«Брентфорд» прагнув перемогти більше за нас, що можна було побачити протяго всієї гри. Після перерви на матчі збірних ми не показали високого рівня гри, який був у нас раніше. Так, нам пощастило заробити очко, але якщо ти виходиш вперед у рахунку наприкінці хзустрічі, то не варто втрачати перемогу», — цитує тен Хага Manchester Evening News.

Нагадаємо, на 90+6 хвилині рахунок у матчі відкрив півзахисник манкуніанців Мейсон Маунт, проте на 90+9 хвилині захисник «Брентфорда» Крістоффер Аєр встановив кінцевий результат гри.

01.04.2024, 00:44