Гавр — Монпельє — 0:2. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-31 17:58 31 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Гавр (Франція) і ... Гавр — Монпельє — 0:2. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

31 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Гавр (Франція) і Монпельє (Франція).

Гавр - Монпелье - 0:2. Чемпионат Франции, 27-й тур. Обзор матча, статистикаГавр - Монпелье - 0:2. Чемпионат Франции, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 27-й тур

Гавр (Франція) — Монпельє (Франція) — 0:2 (0:0)
Голи: Джордан Феррі (72), Жюльєн (80)

Предупредження: L. Nego (31), B. Omeragic (70), J. Казимир (70), M. Sagnan (70)

Огляд матчу Гавр — Монпельє:

У захопливому матчі Ліги 1 між «Гавром» і «Монпельє» на стадіоні «Океан» на вболівальників чекав захопливий другий тайм, у якому «Монпельє» здобув перемогу з рахунком 2:0. Перша половина матчу закінчилася з рахунком 0:0, але в другому таймі гра розгорілася з новою силою, і кілька ключових подій у підсумку вирішили результат гри. На 31-й хвилині гравець «Гавра» Л. Него отримав жовту картку, задавши тон фізичному і конкурентному матчу. Монпельє зробив першу заміну в матчі на 60-й хвилині, випустивши К. Куяте замість К. Жюльєна. Гавр відповів двома замінами на 65-й хвилині: Е. Саббі вийшов замість Ж. Казимира, а Л. Него — замість М. Байо.

Гра продовжувала загострюватися, і на 70-й хвилині гравцям обох команд були показані жовті картки. Монпельє вийшов із глухого кута на 72-й хвилині, коли Ж. Феррі ударом головою вразив ворота суперника. Це змусило «Монпельє» зробити ще дві заміни: М. Аль-Тамарі та А. Адамс вийшли замість Ю. Карамоха і Т. Кулібалі відповідно. Гавр спробував відповісти, зробивши дві останні заміни на 78-й хвилині, але саме «Монпельє» оформив перемогу, забивши другий гол на 80-й хвилині, цього разу від К. Жюльєна. На останніх хвилинах обидві команди провели ще по одній заміні: Монпельє випустив Е. Тчато замість С. Хефті, а Гавр увів у гру А. Туре замість Р. Ндіайє. У підсумку Монпельє здобув перемогу над Гавром з рахунком 2:0 у запеклому матчі, який тримав уболівальників у напрузі до самого фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ланс — Гавр, Монпельє — Лор’ян.